1. Biegiem Niepodległości uczcili 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Biegiem Niepodległości uczcili 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Dla wszystkich przygotowany został również ciepły poczęstunek.

Dzisiaj w dąbrowskim parku miejskim odbył się Bieg Niepodległości, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie RUN TEAM. Wydarzenie to przyciągnęło wielu uczestników, w tym dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców powiatu dąbrowskiego, ale również zapalonych biegaczy z regionu.Bieg Niepodległości rozpoczął się od wspólnego odśpiewania Hymnu Państwowego oraz powitania przez organizatorów i partnerów przedsięwzięcia. Pierwsze pobiegły dzieci na dystansie 300m, a następnie odbył się bieg główny 2 km i marsz NW.Zakończenie biegu miało miejsce w Szkole Podstawowej Nr 3, gdzie zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody. Wszyscy uczestnicy Biegu Niepodległości otrzymali medale i brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez lokalnych sponsorów.Dla wszystkich przygotowany został również ciepły poczęstunek.Bieg Niepodległości został zorganizowany w ramach dotacji otrzymanej z Lasów Państwowych. Partnerami tego przedsięwzięcia byli również Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej.Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom Biegu Niepodległości składamy serdeczne gratulacje!