Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Biegiem Niepodległości uczcili 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Biegiem Niepodległości uczcili 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Biegiem Niepodległości uczcili 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Dzisiaj w dąbrowskim parku miejskim odbył się Bieg Niepodległości, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie RUN TEAM. Wydarzenie to przyciągnęło wielu uczestników, w tym dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców powiatu dąbrowskiego, ale również zapalonych biegaczy z regionu.

Bieg Niepodległości rozpoczął się od wspólnego odśpiewania Hymnu Państwowego oraz powitania przez organizatorów i partnerów przedsięwzięcia.
Pierwsze pobiegły dzieci na dystansie 300m, a następnie odbył się bieg główny 2 km i marsz NW.
Zakończenie biegu miało miejsce w Szkole Podstawowej Nr 3, gdzie zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody. Wszyscy uczestnicy Biegu Niepodległości otrzymali medale i brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez lokalnych sponsorów.
Dla wszystkich przygotowany został również ciepły poczęstunek.
Bieg Niepodległości został zorganizowany w ramach dotacji otrzymanej z Lasów Państwowych.
Partnerami tego przedsięwzięcia byli również Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom Biegu Niepodległości składamy serdeczne gratulacje!

Dzisiaj w dąbrowskim parku miejskim odbył się Bieg Niepodległości, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie RUN TEAM. Wydarzenie to przyciągnęło wielu uczestników, w tym dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców powiatu dąbrowskiego, ale również zapalonych biegaczy z regionu.Bieg Niepodległości rozpoczął się od wspólnego odśpiewania Hymnu Państwowego oraz powitania przez organizatorów i partnerów przedsięwzięcia. Pierwsze pobiegły dzieci na dystansie 300m, a następnie odbył się bieg główny 2 km i marsz NW.Zakończenie biegu miało miejsce w Szkole Podstawowej Nr 3, gdzie zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody. Wszyscy uczestnicy Biegu Niepodległości otrzymali medale i brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez lokalnych sponsorów.Dla wszystkich przygotowany został również ciepły poczęstunek.Bieg Niepodległości został zorganizowany w ramach dotacji otrzymanej z Lasów Państwowych. Partnerami tego przedsięwzięcia byli również Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej.Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom Biegu Niepodległości składamy serdeczne gratulacje!