Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Biegiem „Tropem Wilczym” uczczono pamięć o Żołnierzach Niezłomnych

Biegiem „Tropem Wilczym” uczczono pamięć o Żołnierzach Niezłomnych

Biegiem „Tropem Wilczym” uczczono pamięć o Żołnierzach Niezłomnych

W niedzielę, 1 marca 2020 roku w stolicy powiatu obok głównych uroczystości związanych z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowanych przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego odbył się po raz trzeci „Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym – Dąbrowa Tarnowska 2020”.

Duża frekwencja uczestników biegu sięgająca 100 osób potwierdziła jego atrakcyjność dla mieszkańców i gości. Bieg ten, który jest największym w Polsce biegiem pamięci jest organizowany w wielu miastach pod Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, a w Dąbrowie Tarnowskiej odbywa się tradycyjnie pod patronatem Burmistrza Krzysztofa Kaczmarskiego.

Bieg odbywał się na dwóch dystansach – 1963 m i 3000 m w dąbrowskim Parku Miejskim. Był świetną okazją do rodzinnego spędzania wolnego czasu i sprawdzenia indywidualnej sprawności, a co najważniejsze w tym dniu, do uczczenia pamięci Żołnierzy Niezłomnych – uczestników powstania antykomunistycznego.

Organizatorem i koordynatorem „Biegu Tropem Wilczym” był Krzysztof Orwat – kierownik Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, który uczestników biegu uhonorował pamiątkowymi medalami, a zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wręczył specjalnie przygotowane statuetki i nagrody.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na stronie www.dabrowatar.pl.

Źródło i Foto Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej

W niedzielę, 1 marca 2020 roku w stolicy powiatu obok głównych uroczystości związanych z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowanych przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego odbył się po raz trzeci „Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym – Dąbrowa Tarnowska 2020”. Duża frekwencja uczestników biegu sięgająca 100 osób potwierdziła jego atrakcyjność dla mieszkańców i gości. Bieg ten, który jest największym w Polsce biegiem pamięci jest organizowany w wielu miastach pod Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, a w Dąbrowie Tarnowskiej odbywa się tradycyjnie pod patronatem Burmistrza Krzysztofa Kaczmarskiego. Bieg odbywał się na dwóch dystansach – 1963 m i 3000 m w dąbrowskim Parku Miejskim. Był świetną okazją do rodzinnego spędzania wolnego czasu i sprawdzenia indywidualnej sprawności, a co najważniejsze w tym dniu, do uczczenia pamięci Żołnierzy Niezłomnych – uczestników powstania antykomunistycznego. Organizatorem i koordynatorem „Biegu Tropem Wilczym” był Krzysztof Orwat – kierownik Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, który uczestników biegu uhonorował pamiątkowymi medalami, a zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wręczył specjalnie przygotowane statuetki i nagrody. Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na stronie www.dabrowatar.pl. Źródło i Foto Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG