Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Biskup Skworc : idźmy na wybory !

Biskup Skworc : idźmy na wybory !

Biskup Skworc : idźmy na wybory !

- Bojkotując niedzielne wybory do Parlamentu Europejskiego nie uchylimy się od odpowiedzialności za Polskę – uważa biskup Wiktor Skworc. W kościołach czytany był w czwartek komunikat ordynariusza tarnowskiego, w którym zachęca, aby pójśc na głosowanie. Zdaniem ordynariusza tarnowskiego 13 czerwca mamy okazję wpłynąć na oblicze Europy, wskazując naszych reprezentantów w Parlamencie Europejskim.

- Naszymi głosami zostaną wybrane konkretne osoby, przynależące do partii politycznych o jasno określonych programach. Będą nie tylko naszymi przedstawicielami, ale jako reprezentacja narodu, obrazem wobec innych Europejczyków – podkreśla biskup tarnowski. Bp Skworc dodaje, że w najbliższą niedzielę katolicy swoim odpowiedzialnym wyborem mają okazję wesprzeć te ugrupowania w Parlamencie Europejskim, które odpowiadają się za obecnością nauki Chrystusa w życiu narodów należących do Unii Europejskiej.

Źródło: RDN

- Bojkotując niedzielne wybory do Parlamentu Europejskiego nie uchylimy się od odpowiedzialności za Polskę – uważa biskup Wiktor Skworc. W kościołach czytany był w czwartek komunikat ordynariusza tarnowskiego, w którym zachęca, aby pójśc na głosowanie. Zdaniem ordynariusza tarnowskiego 13 czerwca mamy okazję wpłynąć na oblicze Europy, wskazując naszych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. - Naszymi głosami zostaną wybrane konkretne osoby, przynależące do partii politycznych o jasno określonych programach. Będą nie tylko naszymi przedstawicielami, ale jako reprezentacja narodu, obrazem wobec innych Europejczyków – podkreśla biskup tarnowski. Bp Skworc dodaje, że w najbliższą niedzielę katolicy swoim odpowiedzialnym wyborem mają okazję wesprzeć te ugrupowania w Parlamencie Europejskim, które odpowiadają się za obecnością nauki Chrystusa w życiu narodów należących do Unii Europejskiej. Źródło: RDN