Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Biuro parlamentarne PO na Powiślu

Biuro parlamentarne PO na Powiślu

Biuro parlamentarne PO na Powiślu

Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej, wybrani w okręgu tarnowskim, wprowadzają w życie zamiar zapowiedziany u progu kadencji. Do powiatów, w których Senator Urszula Gacek oraz posłowie Urszula Augustyn i Aleksander Grad posiadają wspólne biura poselsko-senatorskie dołączyła w poniedziałek Dąbrowa Tarnowska. Dyżury na Powiślu pełnić będą parlamentarzyści PO wymiennie co poniedziałek w biurze przy ul. B. Joselewicza 8 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dąbrowskie biuro poselsko-senatorskie PO, jest kolejnym wspólnym biurem filialnym obojga posłów i pani senator. Podobne działają już w Bochni i Brzesku, w najbliższym czasie nastąpi uruchomienie kolejnych, w dwóch ostatnich powiatach okręgu wyborczego - w Proszowicach i Wieliczce. Na co dzień działają też w Tarnowie osobne siedziby biur trojga parlamenarzystów.

Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej, wybrani w okręgu tarnowskim, wprowadzają w życie zamiar zapowiedziany u progu kadencji. Do powiatów, w których Senator Urszula Gacek oraz posłowie Urszula Augustyn i Aleksander Grad posiadają wspólne biura poselsko-senatorskie dołączyła w poniedziałek Dąbrowa Tarnowska. Dyżury na Powiślu pełnić będą parlamentarzyści PO wymiennie co poniedziałek w biurze przy ul. B. Joselewicza 8 w Dąbrowie Tarnowskiej. Dąbrowskie biuro poselsko-senatorskie PO, jest kolejnym wspólnym biurem filialnym obojga posłów i pani senator. Podobne działają już w Bochni i Brzesku, w najbliższym czasie nastąpi uruchomienie kolejnych, w dwóch ostatnich powiatach okręgu wyborczego - w Proszowicach i Wieliczce. Na co dzień działają też w Tarnowie osobne siedziby biur trojga parlamenarzystów.