Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bożonarodzeniowy Przedświąteczny Kiermasz w Starostwie Powiatowym

Bożonarodzeniowy Przedświąteczny Kiermasz w Starostwie Powiatowym

Bożonarodzeniowy Przedświąteczny Kiermasz w Starostwie Powiatowym

W dniu dzisiejszym w holu Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń" zorganizowali Bożonarodzeniowy Kiermasz Przedświąteczny.

W ofercie znalazły się własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, kartki, ozdoby z drewna, aniołki i mikołajki.

Wszystkie ozdoby i upominki świąteczne, które mogą być również doskonałym prezentem pod choinkę, zostały wykonane w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Bożonarodzeniowy asortyment spotkał się z dużym zainteresowaniem pracowników urzędu oraz petentów.

W dniu dzisiejszym w holu Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń" zorganizowali Bożonarodzeniowy Kiermasz Przedświąteczny. W ofercie znalazły się własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, kartki, ozdoby z drewna, aniołki i mikołajki. Wszystkie ozdoby i upominki świąteczne, które mogą być również doskonałym prezentem pod choinkę, zostały wykonane w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej Warsztatów Terapii Zajęciowej. Bożonarodzeniowy asortyment spotkał się z dużym zainteresowaniem pracowników urzędu oraz petentów.