Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Bogdan Kowal - Nauczyciel na Medal z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Bogdan Kowal - Nauczyciel na Medal z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Bogdan Kowal - Nauczyciel na Medal z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

W listopadzie odbył się organizowany prze Gazetę Krakowską i Dziennik Polski plebiscyt Nauczyciel na Medal, w którym biorą udział zgłoszeni przez uczniów i rodziców najbardziej cenieni i lubiani nauczyciele.

W tym roku do plebiscytu został zgłoszony Bogdan Kowal, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, instruktor nauki jazdy, nauczyciel przedmiotów zawodowych i wychowawca.

Zgłoszenie jest formą wyróżnienia najbardziej charyzmatycznych nauczycieli, a wysoka pozycja w plebiscycie świadczy o sympatii, autorytecie i szacunku, którymi cieszą się oni wśród licznych głosujących.

Gratulujemy drugiego miejsca w plebiscycie i mamy nadzieję, że jeszcze przez wiele lat będzie z właściwą sobie energią, poczuciem humoru i profesjonalizmem kształcił i wychowywał kolejne pokolenia młodzieży.

Źródło: ZSP w Brniu

W listopadzie odbył się organizowany prze Gazetę Krakowską i Dziennik Polski plebiscyt Nauczyciel na Medal, w którym biorą udział zgłoszeni przez uczniów i rodziców najbardziej cenieni i lubiani nauczyciele. W tym roku do plebiscytu został zgłoszony Bogdan Kowal, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, instruktor nauki jazdy, nauczyciel przedmiotów zawodowych i wychowawca. Zgłoszenie jest formą wyróżnienia najbardziej charyzmatycznych nauczycieli, a wysoka pozycja w plebiscycie świadczy o sympatii, autorytecie i szacunku, którymi cieszą się oni wśród licznych głosujących. Gratulujemy drugiego miejsca w plebiscycie i mamy nadzieję, że jeszcze przez wiele lat będzie z właściwą sobie energią, poczuciem humoru i profesjonalizmem kształcił i wychowywał kolejne pokolenia młodzieży. Źródło: ZSP w Brniu