Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Broszura „Staże zawodowe szansą rozwoju dla młodzieży z regionu Powiśla Dąbrowskiego”

Broszura „Staże zawodowe szansą rozwoju dla młodzieży z regionu Powiśla Dąbrowskiego”

Broszura „Staże zawodowe szansą rozwoju dla młodzieży z regionu Powiśla Dąbrowskiego”

Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej wydał publikację w ramach projektu „Staże zawodowe szansą rozwoju dla młodzieży z regionu Powiśla Dąbrowskiego”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (Po WER).

Projekt stanowi odpowiedź na potrzeby uczniów, którzy chcą korzystać z coraz bogatszej oferty edukacyjnej szkoły, a szczególnie z zagranicznych staży zawodowych, które są bardziej wartościowe, niż te realizowane w kraju, przede wszystkim dzięki aspektowi językowemu, a także kulturowemu.

W ramach realizowanego projektu odbyły się praktyki zawodowe, podczas których uczniowie technikum ekonomicznego, handlowego, hotelarskiego, logistycznego, informatycznego oraz żywienia i usług gastronomicznych realizowali 80-godzinny program stażu w greckich przedsiębiorstwach, zgodnie z kierunkami kształcenia.

Dla wielu uczestników był to pierwszy staż zawodowy oraz pierwsza styczność z prawdziwym rynkiem pracy, na dodatek w całkowicie nowych, zagranicznych warunkach.

Była to świetna okazja na zdobycie przez nich nowych umiejętności, doświadczenia, a także wiedzy. Wszystko to pozwoliło na zwiększenie szans uczestników projektu zarówno na polskim, jak i europejskim rynku pracy, a także wzmocniło ich motywację do nauki i aspiracje zawodowe.

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą, która zawiera szczegółowe informacje na temat realizowanego projektu.

Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej wydał publikację w ramach projektu „Staże zawodowe szansą rozwoju dla młodzieży z regionu Powiśla Dąbrowskiego”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (Po WER). Projekt stanowi odpowiedź na potrzeby uczniów, którzy chcą korzystać z coraz bogatszej oferty edukacyjnej szkoły, a szczególnie z zagranicznych staży zawodowych, które są bardziej wartościowe, niż te realizowane w kraju, przede wszystkim dzięki aspektowi językowemu, a także kulturowemu. W ramach realizowanego projektu odbyły się praktyki zawodowe, podczas których uczniowie technikum ekonomicznego, handlowego, hotelarskiego, logistycznego, informatycznego oraz żywienia i usług gastronomicznych realizowali 80-godzinny program stażu w greckich przedsiębiorstwach, zgodnie z kierunkami kształcenia. Dla wielu uczestników był to pierwszy staż zawodowy oraz pierwsza styczność z prawdziwym rynkiem pracy, na dodatek w całkowicie nowych, zagranicznych warunkach. Była to świetna okazja na zdobycie przez nich nowych umiejętności, doświadczenia, a także wiedzy. Wszystko to pozwoliło na zwiększenie szans uczestników projektu zarówno na polskim, jak i europejskim rynku pracy, a także wzmocniło ich motywację do nauki i aspiracje zawodowe. Zachęcamy do zapoznania się z broszurą, która zawiera szczegółowe informacje na temat realizowanego projektu. Pliki do pobrania Pobierz plik STAŻE ZAWODOWE SZANSĄ DLA MŁODZIEŻY Z REGIONU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO.pdf