1. Budowa boiska wielofunkcyjnego w Brniu dobiega końca

Budowa boiska wielofunkcyjnego w Brniu dobiega końca

Dobiegają końca prace przy budowie  boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Już od września uczniowie tej szkoły będą mogli korzystać z boiska do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego, a także do badmintona. Najważniejsze prace zostały już zrealizowane. Do wykonania pozostało jeszcze położenie nawierzchni poliuretanowej, założenie siatki ogrodzeniowej oraz zagospodarowanie terenu wokół boiska. Dzięki tej inwestycji wszystkie szkoły ponadgimnazjalnego Powiatu Dąbrowskiego będą wyposażone w boiska wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, co przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej zarówno uczniów tych szkół jak i mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego.