1. Budowa chodników wzdłuż drogi powiatowej

Budowa chodników wzdłuż drogi powiatowej

Wartość inwestycji szacowany jest na kwotę: 878.938,11 zł
Terminu zakończenia realizacji przewidywany jest na dzień 15.10.10 r.

W poniedziałek 23 sierpnia 2010r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, podpisano umowę na realizację projektu pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1322K Dąbrowa Tarnowska - Radgoszcz - etap III".Ze strony Powiatu Dąbrowskiego umowę podpisali: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.Wykonawcą inwestycji z którym została zawarta umowa jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Usługowo-Handlowe „BRUK – TRAW" z Tarnowa.W zakresie umowy przewiduje się wykonanie na długości ok. 2 km, m.in.: robót ziemnych, robót w zakresie budowy chodników, budowy ścieżki pieszo-rowerowej, budowy zatoki autobusowej, robót w zakresie budowy zjazdów na posesję, oznakowania pionowego i poziomego.Wartość inwestycji szacowany jest na kwotę: 878.938,11 złTerminu zakończenia realizacji przewidywany jest na dzień 15.10.10 r.