Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Budowa chodników wzdłuż drogi powiatowej

Budowa chodników wzdłuż drogi powiatowej

Budowa chodników wzdłuż drogi powiatowej

W poniedziałek 23 sierpnia 2010r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, podpisano umowę na realizację projektu pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1322K Dąbrowa Tarnowska - Radgoszcz - etap III".
Ze strony Powiatu Dąbrowskiego umowę podpisali: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.
Wykonawcą inwestycji z którym została zawarta umowa jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Usługowo-Handlowe „BRUK – TRAW" z Tarnowa.
W zakresie umowy przewiduje się wykonanie na długości ok. 2 km, m.in.: robót ziemnych, robót w zakresie budowy chodników, budowy ścieżki pieszo-rowerowej, budowy zatoki autobusowej, robót w zakresie budowy zjazdów na posesję, oznakowania pionowego i poziomego.
Wartość inwestycji szacowany jest na kwotę: 878.938,11 zł
Terminu zakończenia realizacji przewidywany jest na dzień 15.10.10 r.

W poniedziałek 23 sierpnia 2010r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, podpisano umowę na realizację projektu pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1322K Dąbrowa Tarnowska - Radgoszcz - etap III".Ze strony Powiatu Dąbrowskiego umowę podpisali: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.Wykonawcą inwestycji z którym została zawarta umowa jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Usługowo-Handlowe „BRUK – TRAW" z Tarnowa.W zakresie umowy przewiduje się wykonanie na długości ok. 2 km, m.in.: robót ziemnych, robót w zakresie budowy chodników, budowy ścieżki pieszo-rowerowej, budowy zatoki autobusowej, robót w zakresie budowy zjazdów na posesję, oznakowania pionowego i poziomego.Wartość inwestycji szacowany jest na kwotę: 878.938,11 złTerminu zakończenia realizacji przewidywany jest na dzień 15.10.10 r.