1. Budowa chodnika w Wielopolu zakończona

Budowa chodnika w Wielopolu zakończona

Nowo wybudowany chodnik przy drodze powiatowej w Wielopolu jest pierwszym betonowym chodnikiem na terenie naszego powiatu. Ma ponad 200 metrów długości, a jego koszt to  350 tys. zł. W ramach tej inwestycji zrealizowanej przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego wykonano również odwodnienie, rów przydrożny wraz z przepustami pod zjazdami do posesji oraz oznakowanie pionowe i poziome. Poszerzono też jezdnię drogi powiatowej. Zadanie zostało zrealizowane ze środków własnych powiatu oraz Gminy Olesno. Samorządy ponoszą koszty po połowie.