Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Budowa lodowisk przy współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej

Budowa lodowisk przy współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej

Budowa lodowisk przy współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, mając na uwadze zapewnienie bezpiecznego wypoczynku zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej przystąpiła do akcji „Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice 2009" oraz „Bezpieczna ślizgawka 2009".

Strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej proponują gminom i placówkom oświatowym pomoc w budowie lodowisk i ślizgawek przed zbliżającymi się feriami zimowymi.
Termin wykonania tego typu prac należy wcześniej uzgodnić z Powiatowym Stanowiskiem Kierowania - tel. 014 642-61-10.
W okresie ferii istnieje również możliwość zwiedzania strażnicy JRG w Dąbrowie Tarnowskiej dla zorganizowanych grup w godz. 1000 - 1400, po wcześniejszy uzgodnieniu terminu przez opiekunów – tel. 014 642-61-10.

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, mając na uwadze zapewnienie bezpiecznego wypoczynku zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej przystąpiła do akcji „Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice 2009" oraz „Bezpieczna ślizgawka 2009". Strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej proponują gminom i placówkom oświatowym pomoc w budowie lodowisk i ślizgawek przed zbliżającymi się feriami zimowymi.Termin wykonania tego typu prac należy wcześniej uzgodnić z Powiatowym Stanowiskiem Kierowania - tel. 014 642-61-10.W okresie ferii istnieje również możliwość zwiedzania strażnicy JRG w Dąbrowie Tarnowskiej dla zorganizowanych grup w godz. 1000 - 1400, po wcześniejszy uzgodnieniu terminu przez opiekunów – tel. 014 642-61-10.