Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Budowa ronda w Swarzowie

Budowa ronda w Swarzowie

Budowa ronda w Swarzowie

W dniu 13 sierpnia 2010 roku, w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, podpisano umowę na budowę ronda w Swarzowie. Realizacja tej inwestycji przebiega w ramach zadania: „Przebudowa drogi powiatowej 1313K Dąbrowa Tarnowska - Żelichów- etap II".
Umowę z przedstawicielami wykonawcy – firmą STRABAG z Pruszkowa, oddział Tarnów, podpisali ze strony Powiatu Dąbrowskiego: Starosta Wiesław Krajewski oraz Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski. Inwestycja dot. budowy ronda w Swarzowie jest w całości finansowana z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.

Koszt inwestycji wynosi: 849.829,62 zł. Termin zakończenia realizacji budowy, planowany jest na dzień 15 października 2010 roku.

W dniu 13 sierpnia 2010 roku, w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, podpisano umowę na budowę ronda w Swarzowie. Realizacja tej inwestycji przebiega w ramach zadania: „Przebudowa drogi powiatowej 1313K Dąbrowa Tarnowska - Żelichów- etap II".Umowę z przedstawicielami wykonawcy – firmą STRABAG z Pruszkowa, oddział Tarnów, podpisali ze strony Powiatu Dąbrowskiego: Starosta Wiesław Krajewski oraz Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski. Inwestycja dot. budowy ronda w Swarzowie jest w całości finansowana z budżetu Powiatu Dąbrowskiego. Koszt inwestycji wynosi: 849.829,62 zł. Termin zakończenia realizacji budowy, planowany jest na dzień 15 października 2010 roku.