Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Centrum Polonii zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet

Centrum Polonii zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet

Centrum Polonii zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w niedzielę, 6 marca 2016 r. o godz. 16:00 w siedzibie instytucji.

Podczas koncertu wystąpi Piotr Kita, znany w Tarnowie muzyk i nauczyciel muzyki, który końcem 2012 roku dał się poznać całej Polsce. Wygrał casting do telewizyjnego muzycznego show "Must Be The Music - Tylko Muzyka", gdzie dotarł do ścisłego finału. Sympatię publiczności zaskarbił sobie zachwycającym wykonaniem "C'est la vie" Andrzeja Zauchy.

W 2001 roku zwyciężył w jednym z odcinków programu "Droga do gwiazd", którego gospodarzem był Zbigniew Wodecki.

Muzyk wielokrotnie występował na wielu tarnowskich scenach, m.in. w koncercie "John Lennon 70/50/30", w cyklicznej imprezie "Zaduszki" w Tarnowskim Teatrze i na dużej scenie plenerowej podczas 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Związany jest na stałe z klubem jazzowym "Bombay music" w Tarnowie.

Serdecznie zapraszamy!
files/aktualnosci/2016/02_Luty/25_Zaproszenie/dzplak.jpg

źródło: Centrum Polonii-Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w niedzielę, 6 marca 2016 r. o godz. 16:00 w siedzibie instytucji. Podczas koncertu wystąpi Piotr Kita, znany w Tarnowie muzyk i nauczyciel muzyki, który końcem 2012 roku dał się poznać całej Polsce. Wygrał casting do telewizyjnego muzycznego show "Must Be The Music - Tylko Muzyka", gdzie dotarł do ścisłego finału. Sympatię publiczności zaskarbił sobie zachwycającym wykonaniem "C'est la vie" Andrzeja Zauchy. W 2001 roku zwyciężył w jednym z odcinków programu "Droga do gwiazd", którego gospodarzem był Zbigniew Wodecki. Muzyk wielokrotnie występował na wielu tarnowskich scenach, m.in. w koncercie "John Lennon 70/50/30", w cyklicznej imprezie "Zaduszki" w Tarnowskim Teatrze i na dużej scenie plenerowej podczas 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Związany jest na stałe z klubem jazzowym "Bombay music" w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy! źródło: Centrum Polonii-Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu