Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Centrum Polonii zaprasza na marsz Nordic Walking

Centrum Polonii zaprasza na marsz Nordic Walking

Centrum Polonii zaprasza na marsz Nordic Walking

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zaprasza 19 maja 2016 r. o godzinie 18.00 na pierwsze zajęcia drugiego sezonu Nordic Walking w parku breńskim i jego okolicach. Zajęcia odbywać się będą cyklicznie co tydzień z wyjątkiem czwartku 26 maja (Boże Ciało) o tej samej porze.

Nordic Walking jest to technika marszu z kijami polegająca na zaangażowaniu do wysiłku jak największej partii układu ruchu poprzez zwiększone wymachy ramion, wydłużony krok oraz prawidłowe zastosowanie specjalnie zaprojektowanych kijków. Prawidłowa technika marszu i właściwe użycie kijów pociąga za sobą szereg korzyści dla każdego ich użytkownika między innymi takich jak:

  • bardzo korzystne odciążenie stawów kończyn dolnych i kręgosłupa,
  • poprawa wytrzymałości, siły i gibkości mięśni,
  • jednoczesne zaangażowanie blisko 90 % mięśni całego ciała.

Prawidłowy trening powinien odbywać się na trasach miękkich (ubita ziemia, drogi polne, leśne, alejki parkowe, plaże), dlatego zapraszamy serdecznie do marszu Nordic Walking w Brniu.

AH/CP-OKTiR w Brniu

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zaprasza 19 maja 2016 r. o godzinie 18.00 na pierwsze zajęcia drugiego sezonu Nordic Walking w parku breńskim i jego okolicach. Zajęcia odbywać się będą cyklicznie co tydzień z wyjątkiem czwartku 26 maja (Boże Ciało) o tej samej porze. Nordic Walking jest to technika marszu z kijami polegająca na zaangażowaniu do wysiłku jak największej partii układu ruchu poprzez zwiększone wymachy ramion, wydłużony krok oraz prawidłowe zastosowanie specjalnie zaprojektowanych kijków. Prawidłowa technika marszu i właściwe użycie kijów pociąga za sobą szereg korzyści dla każdego ich użytkownika między innymi takich jak: bardzo korzystne odciążenie stawów kończyn dolnych i kręgosłupa, poprawa wytrzymałości, siły i gibkości mięśni, jednoczesne zaangażowanie blisko 90 % mięśni całego ciała. Prawidłowy trening powinien odbywać się na trasach miękkich (ubita ziemia, drogi polne, leśne, alejki parkowe, plaże), dlatego zapraszamy serdecznie do marszu Nordic Walking w Brniu. AH/CP-OKTiR w Brniu