Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Centrum Polonii zaprasza na warsztaty kulinarne

Centrum Polonii zaprasza na warsztaty kulinarne

Centrum Polonii zaprasza na warsztaty kulinarne

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, zakwalifikowało się do projektu Stowarzyszenia GRUPY ODROLNIKA, które realizuje projekt pn. „Małopolski Szlak Ogrodów Ozdobnych, Użytkowych i Edukacyjnych – utworzenie szlaku, budowa oferty i jego promocji w 2018 roku”.

Małopolski Szlak Ogrodów Ozdobnych, Użytkowych i Edukacyjnych ma skupiać na terenie całego województwa ogrody dostępne dla zwiedzających (zarówno te prywatne jak i publiczne w tym prowadzone przez stowarzyszenia, uczelnie, samorządy), arboreta, ogrody botaniczne. Zakłada się, że na początku szlak będzie liczył około 20 ogrodów podzielonych na 4 kategorie: ogrody ozdobne (kwiaty, krzewy i drzewa), użytkowe (warzywa, krzewy i drzewa owocowe), edukacyjne i terapeutyczne. Pomysł na szlak jako nową atrakcję turystyczną regionu stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie ogrodami ze strony mieszkańców regionu jak też turystów coraz liczniej i chętniej odwiedzających nasze województwo.

W związku z przyznaniem środków przez Województwo Małopolskie w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna”, Centrum Polonii, pośród czterech innych punktów parkowych, zostało beneficjentem projektu. Po Rzuchowej, Inwałdzie i Jadownikach Mokrych, w dniu 1 sierpnia 2019 roku (czwartek) o godzinie 15:00, odbędzie się Dzień Otwarty w ramach Małopolskiego Szlaku Ogrodów. Przed dworkiem w Brniu zostaną zaprezentowane warsztaty kulinarne połączone z degustacją. Organizatorzy serdecznie zapraszają smakoszy dobrej kuchni do wspólnego spędzenia wolnego czasu i zwiedzenia zespołu dworsko-parkowego w Brniu.

Centrum Polonii w Brniu/gd

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, zakwalifikowało się do projektu Stowarzyszenia GRUPY ODROLNIKA, które realizuje projekt pn. „Małopolski Szlak Ogrodów Ozdobnych, Użytkowych i Edukacyjnych – utworzenie szlaku, budowa oferty i jego promocji w 2018 roku”. Małopolski Szlak Ogrodów Ozdobnych, Użytkowych i Edukacyjnych ma skupiać na terenie całego województwa ogrody dostępne dla zwiedzających (zarówno te prywatne jak i publiczne w tym prowadzone przez stowarzyszenia, uczelnie, samorządy), arboreta, ogrody botaniczne. Zakłada się, że na początku szlak będzie liczył około 20 ogrodów podzielonych na 4 kategorie: ogrody ozdobne (kwiaty, krzewy i drzewa), użytkowe (warzywa, krzewy i drzewa owocowe), edukacyjne i terapeutyczne. Pomysł na szlak jako nową atrakcję turystyczną regionu stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie ogrodami ze strony mieszkańców regionu jak też turystów coraz liczniej i chętniej odwiedzających nasze województwo. W związku z przyznaniem środków przez Województwo Małopolskie w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna”, Centrum Polonii, pośród czterech innych punktów parkowych, zostało beneficjentem projektu. Po Rzuchowej, Inwałdzie i Jadownikach Mokrych, w dniu 1 sierpnia 2019 roku (czwartek) o godzinie 15:00, odbędzie się Dzień Otwarty w ramach Małopolskiego Szlaku Ogrodów. Przed dworkiem w Brniu zostaną zaprezentowane warsztaty kulinarne połączone z degustacją. Organizatorzy serdecznie zapraszają smakoszy dobrej kuchni do wspólnego spędzenia wolnego czasu i zwiedzenia zespołu dworsko-parkowego w Brniu. Centrum Polonii w Brniu/gd