Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Centrum Polonii zaprasza na wernisaż Zofii Misiaszek Sałańskiej

Centrum Polonii zaprasza na wernisaż Zofii Misiaszek Sałańskiej

Centrum Polonii zaprasza na wernisaż Zofii Misiaszek Sałańskiej

Centrum Polonii – Ośrodek, Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa Zofii Misiaszek Sałańskiej, który uświetni występ muzyczny Klaudii Pikul.

Otwarcie wystawy w sobotę 7 grudnia 2019 r. o godz. 16.00 w Dworze Konopków w Brniu.

Zofia Misiaszek-Sałańska jest absolwentką Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. ​Artystka uprawia malarstwo sztalugowe olejne, pastele, rysunek. Maluje portrety z żywego modela i ze zdjęć. Wykonuje także reprodukcje, maluje zwierzęta, kwiaty, pejzaże, martwą naturę. Ukończyła w Krakowie szkołę ikonopisania.

Miała 30 indywidualnych wystaw, 71 zbiorowych i 20 poplenerowych. Jej prace znajdują się u prywatnych odbiorców w kraju i za granicą. Na prywatnej audiencji ofiarowała własnoręcznie napisaną ikonę "Chrystusa Pantokratora" papieżowi Janowi Pawłowi II.

​Na zakończenie spotkania zostanie przygotowany poczęstunek dla wszystkich gości.

Serdecznie zapraszamy!

www.centrumpolonii.pl/mags

Centrum Polonii – Ośrodek, Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa Zofii Misiaszek Sałańskiej, który uświetni występ muzyczny Klaudii Pikul. Otwarcie wystawy w sobotę 7 grudnia 2019 r. o godz. 16.00 w Dworze Konopków w Brniu. Zofia Misiaszek-Sałańska jest absolwentką Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. ​Artystka uprawia malarstwo sztalugowe olejne, pastele, rysunek. Maluje portrety z żywego modela i ze zdjęć. Wykonuje także reprodukcje, maluje zwierzęta, kwiaty, pejzaże, martwą naturę. Ukończyła w Krakowie szkołę ikonopisania. Miała 30 indywidualnych wystaw, 71 zbiorowych i 20 poplenerowych. Jej prace znajdują się u prywatnych odbiorców w kraju i za granicą. Na prywatnej audiencji ofiarowała własnoręcznie napisaną ikonę "Chrystusa Pantokratora" papieżowi Janowi Pawłowi II. ​Na zakończenie spotkania zostanie przygotowany poczęstunek dla wszystkich gości. Serdecznie zapraszamy! www.centrumpolonii.pl/mags