Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Centrum Polonii zaprasza na „Wieczór Patriotyczny” i koncert z okazji "Dnia Matki"

Centrum Polonii zaprasza na „Wieczór Patriotyczny” i koncert z okazji "Dnia Matki"

Centrum Polonii zaprasza na „Wieczór Patriotyczny” i koncert z okazji
Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na „Wieczór Patriotyczny”, który odbędzie się 24 maja 2024 r. (piątek) godz. 17.00. W programie prelekcja poświęcona Stefanii Łąckiej, a także koncert zespołu An Dreo e Karina z okazji Dnia Matki.
 
Wykład o Stefanii Łąckiej, który wygłosi Barbara Wójcik - artystka, malarka i poetka powiatu dąbrowskiego, która przez długie lata była Dyrektorem Gimnazjum w Oleśnie.
 
Następnie wysłuchamy koncertu zespołu An Dreo e Karina, który zaprezentuje największe włoskie przeboje duetu Al Bano & Romina Power. To jeden z pierwszych zespołów wykonujących włoską muzykę na polskiej scenie muzycznej, istniejący od 2000 roku. Artyści koncertowali z największymi gwiazdami polskiej i światowej sceny muzycznej, zagrali ponad 1000 koncertów w Polsce i za granicą m.in. USA, Malta, Niemcy, Czechy, Słowacja, a także zdobyli główną nagrodę na Europejskim Festiwalu Coverów.
 
WSTĘP WOLNY!

źródło: Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu

Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na „Wieczór Patriotyczny”, który odbędzie się 24 maja 2024 r. (piątek) godz. 17.00. W programie prelekcja poświęcona Stefanii Łąckiej, a także koncert zespołu An Dreo e Karina z okazji Dnia Matki.   Wykład o Stefanii Łąckiej, który wygłosi Barbara Wójcik - artystka, malarka i poetka powiatu dąbrowskiego, która przez długie lata była Dyrektorem Gimnazjum w Oleśnie.   Następnie wysłuchamy koncertu zespołu An Dreo e Karina, który zaprezentuje największe włoskie przeboje duetu Al Bano & Romina Power. To jeden z pierwszych zespołów wykonujących włoską muzykę na polskiej scenie muzycznej, istniejący od 2000 roku. Artyści koncertowali z największymi gwiazdami polskiej i światowej sceny muzycznej, zagrali ponad 1000 koncertów w Polsce i za granicą m.in. USA, Malta, Niemcy, Czechy, Słowacja, a także zdobyli główną nagrodę na Europejskim Festiwalu Coverów.   WSTĘP WOLNY! źródło: Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu