Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Centrum Rozwoju Lokalnego szkoliło w Dąbrowie

Centrum Rozwoju Lokalnego szkoliło w Dąbrowie

Centrum Rozwoju Lokalnego szkoliło w Dąbrowie

Polityce społecznej, zatrudnieniu oraz rynkowi pracy poświęcone było trzydniowe szkolenie w dąbrowskim starostwie. W jego trakcie można się było dowiedzieć o wsparciu w tych dziedzinach oferowanym przez Europejski Fundusz Społeczny. Bezpłatne zajęcia zorganizowało tarnowskie Centrum Rozwoju Lokalnego – Regionalny Ośrodek Szkoleniowy EFS. 
Wśród słuchaczy byli przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy, samorządowcy oraz pracownicy oświaty, kultury i osoby zajmujące się doradztwem rolniczym. W trakcie pierwszego dnia szkolenia koncentrowano się na działalności EFS. Podczas kolejnego mowa była o lokalnych porozumieniach na rzecz zatrudnienia. Wreszcie tematem wczorajszego spotkania było projektowanie wniosków do europejskiego funduszu. (ANS) 

Źródło: Gazeta Krakowska

Polityce społecznej, zatrudnieniu oraz rynkowi pracy poświęcone było trzydniowe szkolenie w dąbrowskim starostwie. W jego trakcie można się było dowiedzieć o wsparciu w tych dziedzinach oferowanym przez Europejski Fundusz Społeczny. Bezpłatne zajęcia zorganizowało tarnowskie Centrum Rozwoju Lokalnego – Regionalny Ośrodek Szkoleniowy EFS.  Wśród słuchaczy byli przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy, samorządowcy oraz pracownicy oświaty, kultury i osoby zajmujące się doradztwem rolniczym. W trakcie pierwszego dnia szkolenia koncentrowano się na działalności EFS. Podczas kolejnego mowa była o lokalnych porozumieniach na rzecz zatrudnienia. Wreszcie tematem wczorajszego spotkania było projektowanie wniosków do europejskiego funduszu. (ANS)  Źródło: Gazeta Krakowska