Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Championing Neighbourhoods- Zwycięskie Sąsiedztwo

Championing Neighbourhoods- Zwycięskie Sąsiedztwo

Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN w Krakowie zaprasza na konferencję organizowaną w ramach projektu Championing Neighbourhoods.

Championing Neighbourhoods stanowi część projektu Grow, który finansowany jest z programu INTERREG IIIC. Konferencja odbędzie się w dniach 08.10.2007 - 09.10.2007 w Krakowie na Wawelu w Centrum Wystawowo Konferencyjnym.

Celem konferencji jest przedstawienie efektów projektu oraz wymiana doświadczeń poszczególnych organizacji pozarządowych z zakresu:
- Nawiązywania kontaktów z partnerami zagranicznymi i uczestnictwa we wspólnych programach europejskich.
- Działania na rzecz rozwiązywania lokalnych problemów społecznych.
- Zwiększenie znaczenia NGO w skali regionalnej.

Championing Neighbourhoods jest adresowany do organizacji pozarządowych oraz samorządów terytorialnych z Małopolski. Projekt jest realizowany we współpracy z organizacjami pozarządowymi z Polski, Anglii i Hiszpanii

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN w Krakowie zaprasza na konferencję organizowaną w ramach projektu Championing Neighbourhoods. Championing Neighbourhoods stanowi część projektu Grow, który finansowany jest z programu INTERREG IIIC. Konferencja odbędzie się w dniach 08.10.2007 - 09.10.2007 w Krakowie na Wawelu w Centrum Wystawowo Konferencyjnym. Celem konferencji jest przedstawienie efektów projektu oraz wymiana doświadczeń poszczególnych organizacji pozarządowych z zakresu:- Nawiązywania kontaktów z partnerami zagranicznymi i uczestnictwa we wspólnych programach europejskich.- Działania na rzecz rozwiązywania lokalnych problemów społecznych.- Zwiększenie znaczenia NGO w skali regionalnej. Championing Neighbourhoods jest adresowany do organizacji pozarządowych oraz samorządów terytorialnych z Małopolski. Projekt jest realizowany we współpracy z organizacjami pozarządowymi z Polski, Anglii i Hiszpanii Udział w konferencji jest bezpłatny.