Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Choinkowy kram w MBP

Choinkowy kram w MBP

Choinkowy kram w MBP

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej w Oddziale dla Dzieci można oglądać wystawę pt. "Choinkowy kram". Znalazły się tu piękne ozdoby świąteczne wykonane przez czytelników działu. Każda z nich inna, każda piękna i wymagająca wiele pracy. 

Są szopki zrobione z różnych materiałów (z włóczki, plasteliny, masy solnej, rzeźbione w drewnie), przepiękne kartki wykonane różnymi technikami - wydzierane, lepione, klejone, na papierze ściernym, techniką kolażu, wyszywane, itp. Oprócz nich są przeróżne łańcuchy, ozdoby wiszące, aniołki, mikołajki, jeżyki. 
Dopełnieniem wystawy jest piękna dekoracja świąteczna działu wykonana przez dzieci z koła plastycznego działającego przy bibliotece.
Część prac stanowi wystawa pokonkursowa z III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na Ozdobę Choinkową ogłoszonego przez PSzP nr 1 w Dąbrowie Tarn. 
Wystawę będzie można oglądać do 2 lutego, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, a w soboty 10.00 - 14.00. 

Źródło: inTARnet.pl

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej w Oddziale dla Dzieci można oglądać wystawę pt. "Choinkowy kram". Znalazły się tu piękne ozdoby świąteczne wykonane przez czytelników działu. Każda z nich inna, każda piękna i wymagająca wiele pracy.  Są szopki zrobione z różnych materiałów (z włóczki, plasteliny, masy solnej, rzeźbione w drewnie), przepiękne kartki wykonane różnymi technikami - wydzierane, lepione, klejone, na papierze ściernym, techniką kolażu, wyszywane, itp. Oprócz nich są przeróżne łańcuchy, ozdoby wiszące, aniołki, mikołajki, jeżyki.  Dopełnieniem wystawy jest piękna dekoracja świąteczna działu wykonana przez dzieci z koła plastycznego działającego przy bibliotece. Część prac stanowi wystawa pokonkursowa z III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na Ozdobę Choinkową ogłoszonego przez PSzP nr 1 w Dąbrowie Tarn.  Wystawę będzie można oglądać do 2 lutego, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, a w soboty 10.00 - 14.00.  Źródło: inTARnet.pl