Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Czas do szkoły! Wyremontowane pomieszczenia czekają na uczniów!

Czas do szkoły! Wyremontowane pomieszczenia czekają na uczniów!

Czas do szkoły! Wyremontowane pomieszczenia czekają na uczniów!

Każdy remont i modernizacja to poprawa warunków pracy, a tym samym nowa jakość nauki dla naszych uczniów. W czasie wakacji oraz w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych wykonano w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej niezbędne prace remontowe.

Dzięki wsparciu Powiatu Dąbrowskiego udało się wymienić na nowe zniszczone drzwi we wszystkich salach na parterze w starej części budynku, zachowując przy tym styl i oryginalny wygląd stuletniego wnętrza.

W czasie remontu odmalowano również korytarze, przebudowano instalację hydrantową wraz z montażem ośmiu szafek hydrantowych oraz wykonano łazienkę dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wartość wszystkich prac remontowych to kwota rzędu 128 tys. zł.

W kolejnych latach planowana jest podobna modernizacja na pierwszym piętrze budynku.

Każdy remont i modernizacja to poprawa warunków pracy, a tym samym nowa jakość nauki dla naszych uczniów. W czasie wakacji oraz w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych wykonano w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej niezbędne prace remontowe. Dzięki wsparciu Powiatu Dąbrowskiego udało się wymienić na nowe zniszczone drzwi we wszystkich salach na parterze w starej części budynku, zachowując przy tym styl i oryginalny wygląd stuletniego wnętrza. W czasie remontu odmalowano również korytarze, przebudowano instalację hydrantową wraz z montażem ośmiu szafek hydrantowych oraz wykonano łazienkę dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wartość wszystkich prac remontowych to kwota rzędu 128 tys. zł. W kolejnych latach planowana jest podobna modernizacja na pierwszym piętrze budynku.