Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Czerwcowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Czerwcowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Czerwcowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

  W sklepach i kioskach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego będą mogli Państwo nabyć czerwcowy numer miesięcznika społeczno- informacyjnego „ Powiśle Dąbrowskie”

  W tym numerze m.in. o finale VII regionalnego konkursu „ Bądź Wielkim” poświęconego wartościom przekazywanym przez św. Jana Pawła II, w wydaniu znajduje się także fotorelacja z tego wydarzenia. Włączając się w obchody kanonizacji Jana Pawła II w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Kozaczkowej odbyła się promocja książki ks. Prof. Hab. Roberta Biela pt. „ Mój święty szef”.

  „Co dama może, a co rycerz powinien” w czerwcowym numerze krótka relacja z programu realizowanego w ramach ‘’Bonu Kultury” na zamku w Dębnie. Będą mogli Państwo zapoznać się z reportażem z wystawy fotograficznej „Powódź stulecia-Szczucin 1934” z koncertem piosenek Edith Piaf uczty dla melomanów oraz miłośników starej fotografii.

  Ponadto w numerze znajduje się rozmowa ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, który otrzymał Absolutorium od Rady powiatu dąbrowskiego oraz relacja z XL sesji Rady Miejskiej, w której Absolutorium otrzymał burmistrz dąbrowski Stanisław Początek.

  W czerwcowym Powiślu poza wieściami z Dąbrowy Tarnowskiej czekają na Państwa informacje z całego powiatu dąbrowskiego m. in. – święto 3 Maja w Mędrzechowie,

-Inwestycje w Gminie Szczucin w 2014 r.

-Fotorelacja z uroczystości św. Floriana w Smęgorzowie

-Diamentowe i Złote Gody par gminy Gręboszów

Te i inne wydarzenia czekają na Państwa w najnowszym numerze „Powiśla Dąbrowskiego”, zapraszamy do kiosków!

  W sklepach i kioskach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego będą mogli Państwo nabyć czerwcowy numer miesięcznika społeczno- informacyjnego „ Powiśle Dąbrowskie”   W tym numerze m.in. o finale VII regionalnego konkursu „ Bądź Wielkim” poświęconego wartościom przekazywanym przez św. Jana Pawła II, w wydaniu znajduje się także fotorelacja z tego wydarzenia. Włączając się w obchody kanonizacji Jana Pawła II w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Kozaczkowej odbyła się promocja książki ks. Prof. Hab. Roberta Biela pt. „ Mój święty szef”.   „Co dama może, a co rycerz powinien” w czerwcowym numerze krótka relacja z programu realizowanego w ramach ‘’Bonu Kultury” na zamku w Dębnie. Będą mogli Państwo zapoznać się z reportażem z wystawy fotograficznej „Powódź stulecia-Szczucin 1934” z koncertem piosenek Edith Piaf uczty dla melomanów oraz miłośników starej fotografii.   Ponadto w numerze znajduje się rozmowa ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, który otrzymał Absolutorium od Rady powiatu dąbrowskiego oraz relacja z XL sesji Rady Miejskiej, w której Absolutorium otrzymał burmistrz dąbrowski Stanisław Początek.   W czerwcowym Powiślu poza wieściami z Dąbrowy Tarnowskiej czekają na Państwa informacje z całego powiatu dąbrowskiego m. in. – święto 3 Maja w Mędrzechowie, -Inwestycje w Gminie Szczucin w 2014 r. -Fotorelacja z uroczystości św. Floriana w Smęgorzowie -Diamentowe i Złote Gody par gminy Gręboszów Te i inne wydarzenia czekają na Państwa w najnowszym numerze „Powiśla Dąbrowskiego”, zapraszamy do kiosków!