Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowa Tarnowska zmienia się!

Dąbrowa Tarnowska zmienia się!

Dąbrowa Tarnowska zmienia się!

21 września br. Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera uczestniczył w uroczystym zakończeniu inwestycji, na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska, współfinansowanych ze środków unijnych.

Inwestycje te zostały zrealizowane przez Samorząd Gminy Dąbrowa Tarnowska dzięki środkom własnym oraz otrzymanym dotacjom z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach dwóch projektów:

„Modernizacja i rozwój infrastruktury społecznej na os. Westerplatte w Dąbrowie Tarnowskiej”, w którego skład weszły zadania:

- Remont i modernizacja budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej,

- Remont i modernizacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w tym obiekty sportowe,

- Przebudowa i renowacja osiedlowych placów zabawach,

oraz„Kolektory słoneczne krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej instalacja niekonwencjonalnych źródeł energii i systemów jej odzyskiwania”.

21 września br. Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera uczestniczył w uroczystym zakończeniu inwestycji, na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska, współfinansowanych ze środków unijnych. Inwestycje te zostały zrealizowane przez Samorząd Gminy Dąbrowa Tarnowska dzięki środkom własnym oraz otrzymanym dotacjom z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach dwóch projektów: „Modernizacja i rozwój infrastruktury społecznej na os. Westerplatte w Dąbrowie Tarnowskiej”, w którego skład weszły zadania: - Remont i modernizacja budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej, - Remont i modernizacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w tym obiekty sportowe, - Przebudowa i renowacja osiedlowych placów zabawach, oraz„Kolektory słoneczne krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej instalacja niekonwencjonalnych źródeł energii i systemów jej odzyskiwania”.