Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowianka w łuczniczym Pucharze Europy

Dąbrowianka w łuczniczym Pucharze Europy

Dąbrowianka w łuczniczym Pucharze Europy

W miniony weekend (5-7.04.13) rozegrany został Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Prudniku. W zawodach wystartowały trzy dąbrowianki: Agata Bulwa, Małgorzata Mickiewicz oraz Katarzyna Mickiewicz.
Zawody miały za zadanie wystrzelanie przez łuczników limitów na zawody międzynarodowe. Rewelacyjnie spisała się Katarzyna Mickiewicz.
Na etapie kwalifikacji strzeliła dwukrotnie świetny wynik zajmując drugą lokatę, co tym samym równoznaczne było ze zdobyciem kwalifikacji automatycznej.
Pani Katarzyna w przyszłym tygodniu będzie reprezentowała nasz kraj w Pucharze Europy! Zawody odbędą się we francuskiej miejscowości Briom (w dniach 15-20.04.2013).

W miniony weekend (5-7.04.13) rozegrany został Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Prudniku. W zawodach wystartowały trzy dąbrowianki: Agata Bulwa, Małgorzata Mickiewicz oraz Katarzyna Mickiewicz.Zawody miały za zadanie wystrzelanie przez łuczników limitów na zawody międzynarodowe. Rewelacyjnie spisała się Katarzyna Mickiewicz.Na etapie kwalifikacji strzeliła dwukrotnie świetny wynik zajmując drugą lokatę, co tym samym równoznaczne było ze zdobyciem kwalifikacji automatycznej.Pani Katarzyna w przyszłym tygodniu będzie reprezentowała nasz kraj w Pucharze Europy! Zawody odbędą się we francuskiej miejscowości Briom (w dniach 15-20.04.2013).