Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowscy łucznicy na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Kielcach

Dąbrowscy łucznicy na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Kielcach

Dąbrowscy łucznicy na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Kielcach

W dniach15-16 sierpnia 2015 r. w Kielcach rozgrywane były Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Z całej Polski zjechały zespoły, które należą do tej federacji. Nie zabrakło również klubu „Dąbrovia" z Dąbrowy Tarnowskiej, który reprezentowało w sumie siedmioro zawodników.

Podczas zawodów najlepiej wypadł Grzegorz Warias, który zdobył srebrny medal. Czwarte miejsce zaraz za podium zajął Bartosz Skowron.

Również wśród kadetek były powody do zadowolenia, gdyż Lidia Milas "wystrzelała" brązowy medal. Warto podkreślić, że pozostali zawodnicy i zawodniczki dobrze strzelali osiągając życiowe rekordy oraz najlepsze wyniki w sezonie. Przełożyło się to na pozostałe klasyfikacje.

Srebrny medal w kategorii MIXT zdobyli Grzegorz Warias i Lidia Milas. Natomiast brązowy medal wywalczyli Gabriela Kłos-Kufel i Bartosz Skowron. Tak dobra postawa dała „Dąbrovii" drugą pozycję wśród klasyfikacji klubowej oraz klasyfikacji wojewódzkiej.

Dyspozycję, dąbrowscy łucznicy będą mogli potwierdzić już w najbliższy weekend na torach łuczniczych w Dąbrowie Tarnowskiej. Zespół kobiecy będzie strzelał w Ekstraklasie Łuczniczej, dwóch juniorów w Grand Prix Kadry Narodowej, a pozostali w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym.

Zawody od piątku do niedzieli rozgrywane, będą na płycie boiska stadionu miejskiego „Dąbrovii". Zapraszamy. Wstęp wolny

W dniach15-16 sierpnia 2015 r. w Kielcach rozgrywane były Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Z całej Polski zjechały zespoły, które należą do tej federacji. Nie zabrakło również klubu „Dąbrovia" z Dąbrowy Tarnowskiej, który reprezentowało w sumie siedmioro zawodników. Podczas zawodów najlepiej wypadł Grzegorz Warias, który zdobył srebrny medal. Czwarte miejsce zaraz za podium zajął Bartosz Skowron. Również wśród kadetek były powody do zadowolenia, gdyż Lidia Milas "wystrzelała" brązowy medal. Warto podkreślić, że pozostali zawodnicy i zawodniczki dobrze strzelali osiągając życiowe rekordy oraz najlepsze wyniki w sezonie. Przełożyło się to na pozostałe klasyfikacje. Srebrny medal w kategorii MIXT zdobyli Grzegorz Warias i Lidia Milas. Natomiast brązowy medal wywalczyli Gabriela Kłos-Kufel i Bartosz Skowron. Tak dobra postawa dała „Dąbrovii" drugą pozycję wśród klasyfikacji klubowej oraz klasyfikacji wojewódzkiej. Dyspozycję, dąbrowscy łucznicy będą mogli potwierdzić już w najbliższy weekend na torach łuczniczych w Dąbrowie Tarnowskiej. Zespół kobiecy będzie strzelał w Ekstraklasie Łuczniczej, dwóch juniorów w Grand Prix Kadry Narodowej, a pozostali w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym. Zawody od piątku do niedzieli rozgrywane, będą na płycie boiska stadionu miejskiego „Dąbrovii". Zapraszamy. Wstęp wolny