Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowscy kryminalni mistrzami Małopolski

Dąbrowscy kryminalni mistrzami Małopolski

Dąbrowscy kryminalni mistrzami Małopolski

Miło jest nam poinformować, że drużyna dąbrowskich kryminalnych reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej zwyciężyła w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2016", które odbyły się 19 i 26 kwietnia br. na terenie siedziby Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

W tym roku nastąpiła kolejna edycja. Dąbrowska drużyna obroniła pierwsze miejsce z poprzedniego roku. Rywalizacja w tym roku była wyjątkowo zacięta i wyrównana. O wygraną w Małopolsce do samego końca rywalizowały drużyny z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie i Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

W ostatecznym rozrachunku lepszą w wyścigu o pierwsze miejsce okazała się Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, która wygrała z przewagą 11 punktów nad drużyną Komendy Miejskiej Policji z Krakowa.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/27_Dabrowscy_kryminalni_mistrzami_Malopolski/_mg_7454.jpg

Oprócz lidera i kapitana nadkom. Jerzego Karasia dąbrowską drużynę na zawodach reprezentowali: mł. asp. Janusz Moździerz, mł. asp. Artur Gnat i sierż. Sebastian Kłęk.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/27_Dabrowscy_kryminalni_mistrzami_Malopolski/20160426_001.jpg

W zawodach uczestniczyło 20 zespołów 4-osobowych (łącznie 80 policjantów) reprezentujących wszystkie Komendy Powiatowe Policji i Komendy Miejskie Policji garnizonu małopolskiego. Eliminacje mają one na celu promowanie wiedzy i umiejętności praktycznych policjantów służby kryminalnej, motywowanie policjantów do doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy, a także sprawdzenie stopnia przygotowania policjantów służby kryminalnej do realizacji zadań.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/27_Dabrowscy_kryminalni_mistrzami_Malopolski/_mg_7453.jpg

Eliminacje maja na celu wyłonienie czteroosobowego zespołu w składzie: policjant dochodzeniowo – śledczy, policjant operacyjno – rozpoznawczy, policjant techniki kryminalistycznej oraz policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo – śledczą, który będzie reprezentował Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie w finale Ogólnopolskiego Konkursu, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile w dniach 7 – 9 czerwca 2016 roku.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/27_Dabrowscy_kryminalni_mistrzami_Malopolski/img_2406.jpg

W klasyfikacji zespołowej na podium znalazły się drużyny :

  • I miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji z Dąbrowej Tarnowskiej, która zdobyła 333 punkty.
  • II miejsce z 322 punktami zajął zespół z Komendy miejskiej Policji w Krakowie
  • III miejsce przypadło drużynie z Komendy Powiatowej w Limanowej, która wywalczyła 269 punktów.

Zwycięska drużyna Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej będzie reprezentować województwo małopolskie w konkursie ogólnopolskim w Pile.

Gratulujemy dąbrowskiej drużynie sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach ogólnopolskich w Pile.

KPP w Dąbrowie Tarnowskiej/KL/MS

Miło jest nam poinformować, że drużyna dąbrowskich kryminalnych reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej zwyciężyła w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2016", które odbyły się 19 i 26 kwietnia br. na terenie siedziby Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. W tym roku nastąpiła kolejna edycja. Dąbrowska drużyna obroniła pierwsze miejsce z poprzedniego roku. Rywalizacja w tym roku była wyjątkowo zacięta i wyrównana. O wygraną w Małopolsce do samego końca rywalizowały drużyny z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie i Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. W ostatecznym rozrachunku lepszą w wyścigu o pierwsze miejsce okazała się Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, która wygrała z przewagą 11 punktów nad drużyną Komendy Miejskiej Policji z Krakowa. Oprócz lidera i kapitana nadkom. Jerzego Karasia dąbrowską drużynę na zawodach reprezentowali: mł. asp. Janusz Moździerz, mł. asp. Artur Gnat i sierż. Sebastian Kłęk. W zawodach uczestniczyło 20 zespołów 4-osobowych (łącznie 80 policjantów) reprezentujących wszystkie Komendy Powiatowe Policji i Komendy Miejskie Policji garnizonu małopolskiego. Eliminacje mają one na celu promowanie wiedzy i umiejętności praktycznych policjantów służby kryminalnej, motywowanie policjantów do doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy, a także sprawdzenie stopnia przygotowania policjantów służby kryminalnej do realizacji zadań. Eliminacje maja na celu wyłonienie czteroosobowego zespołu w składzie: policjant dochodzeniowo – śledczy, policjant operacyjno – rozpoznawczy, policjant techniki kryminalistycznej oraz policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo – śledczą, który będzie reprezentował Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie w finale Ogólnopolskiego Konkursu, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile w dniach 7 – 9 czerwca 2016 roku. W klasyfikacji zespołowej na podium znalazły się drużyny : I miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji z Dąbrowej Tarnowskiej, która zdobyła 333 punkty. II miejsce z 322 punktami zajął zespół z Komendy miejskiej Policji w Krakowie III miejsce przypadło drużynie z Komendy Powiatowej w Limanowej, która wywalczyła 269 punktów. Zwycięska drużyna Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej będzie reprezentować województwo małopolskie w konkursie ogólnopolskim w Pile. Gratulujemy dąbrowskiej drużynie sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach ogólnopolskich w Pile. KPP w Dąbrowie Tarnowskiej/KL/MS