Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowscy strażacy przejechali "Kilometry dla Piotrka"

Dąbrowscy strażacy przejechali "Kilometry dla Piotrka"

Dąbrowscy strażacy przejechali

W sobotę, 17 września 2016 roku strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyli w akcji charytatywnej „Kilometry dla Piotrka", czyli „Strażacy dla Strażaka". Jej celem było przejechanie rowerem jednego z trzech odcinków trasy, by zebrać pieniądze na pomoc w walce z ciężką chorobą onkologiczną, strażakowi PSP w Proszowicach Piotrowi Siemińskiemu. Organizatorzy „Kilometrów dla Piotrka" przygotowali trzy trasy rowerowe do wyboru: rodzinna (10km), rodzinno - turystyczna (20km) i trasa profesjonalna (60km). Dąbrowscy strażacy wybrali oczywiście najdłuższą, 60 km trasę.

Lokalni sponsorzy za przejechane kilometry każdego z uczestników przekazali pieniądze na leczenie Piotra. Organizatorzy zadbali o to, aby przy okazji można było bezpiecznie zwiedzić powiat poruszając się po wyznaczonych szlakach rowerowych. Wszystkie trasy swój początek i koniec miały na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Proszowicach.

files/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/20_Akcja_charytatywna_Kilometry_dla_Piotrka/pro11111.jpg

Podczas akcji przeprowadzono losowanie, w którym do wygrania były sportowe upominki, m.in. autografy Rafała Majki, Katarzyny Niewiadomej oraz Karola Domagalskiego.  Dla najmłodszych uczestników akcji również przygotowano specjalne atrakcje oraz pokazy strażackie na placu JRG.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, w szczególności reprezentantom naszego powiatu, a Piotrkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

files/aktualnosci/2016/09_Wrzesien/20_Akcja_charytatywna_Kilometry_dla_Piotrka/prrr22222.jpg

KP PSP w Dąbrowie Tarnowskiej/mags

W sobotę, 17 września 2016 roku strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyli w akcji charytatywnej „Kilometry dla Piotrka", czyli „Strażacy dla Strażaka". Jej celem było przejechanie rowerem jednego z trzech odcinków trasy, by zebrać pieniądze na pomoc w walce z ciężką chorobą onkologiczną, strażakowi PSP w Proszowicach Piotrowi Siemińskiemu. Organizatorzy „Kilometrów dla Piotrka" przygotowali trzy trasy rowerowe do wyboru: rodzinna (10km), rodzinno - turystyczna (20km) i trasa profesjonalna (60km). Dąbrowscy strażacy wybrali oczywiście najdłuższą, 60 km trasę. Lokalni sponsorzy za przejechane kilometry każdego z uczestników przekazali pieniądze na leczenie Piotra. Organizatorzy zadbali o to, aby przy okazji można było bezpiecznie zwiedzić powiat poruszając się po wyznaczonych szlakach rowerowych. Wszystkie trasy swój początek i koniec miały na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Proszowicach. Podczas akcji przeprowadzono losowanie, w którym do wygrania były sportowe upominki, m.in. autografy Rafała Majki, Katarzyny Niewiadomej oraz Karola Domagalskiego.  Dla najmłodszych uczestników akcji również przygotowano specjalne atrakcje oraz pokazy strażackie na placu JRG. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, w szczególności reprezentantom naszego powiatu, a Piotrkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. KP PSP w Dąbrowie Tarnowskiej/mags