Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowska obwodnica bliżej

Dąbrowska obwodnica bliżej

Dąbrowska obwodnica bliżej

Ruszają prace projektowe przy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej. Będzie miała ponad 6 kilometrów, a jej budowa ruszy za dwa lata ... To jedna z ważniejszych informacji, będšcych pokłosiem poniedziałkowego Konwentu Starostów Województwa Małopolskiego, który odbył się Szczucinie.

Jeszcze w tym roku utwardzony i wyremontowany zostanie najbardziej zniszczony, dwukilometrowy fragment przebiegajšcej przez to miasto drogi nr 73. Remont drogi na odcinku Szczucin-Tarnów ma się zakończyć do 2010 roku. Modernizacja pochłonie 250 milionów złotych. Przedsięwzięcie będzie finansowane ze środków unijnych i z Krajowego Funduszu Drogowego, tworzonego z podatków paliwowych, czyli z kieszeni kierowców.

Relacja reporterska ("Kronika", TVP3 Kraków)(7,53Mb): obejrzyj plik wmv.

Źródło: Nowy Kurier Dąbrowski

Ruszają prace projektowe przy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej. Będzie miała ponad 6 kilometrów, a jej budowa ruszy za dwa lata ... To jedna z ważniejszych informacji, będšcych pokłosiem poniedziałkowego Konwentu Starostów Województwa Małopolskiego, który odbył się Szczucinie. Jeszcze w tym roku utwardzony i wyremontowany zostanie najbardziej zniszczony, dwukilometrowy fragment przebiegajšcej przez to miasto drogi nr 73. Remont drogi na odcinku Szczucin-Tarnów ma się zakończyć do 2010 roku. Modernizacja pochłonie 250 milionów złotych. Przedsięwzięcie będzie finansowane ze środków unijnych i z Krajowego Funduszu Drogowego, tworzonego z podatków paliwowych, czyli z kieszeni kierowców. Relacja reporterska ("Kronika", TVP3 Kraków)(7,53Mb): obejrzyj plik wmv. Źródło: Nowy Kurier Dąbrowski