Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowska Szkółka Piłkarska Football Academy zaprasza!

Dąbrowska Szkółka Piłkarska Football Academy zaprasza!

Dąbrowska Szkółka Piłkarska Football Academy zaprasza!

Szkółka Piłkarska Football Academy Dąbrowa Tarnowska ogłasza nowy nabór i zaprasza w swoje szeregi dzieci w wieku od 4 do 12 lat z terenu powiatu dąbrowskiego.

Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Oferuje najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom przede wszystkim treningi piłkarskie przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play.

Podstawową jej misją jest budowa idealnego dla rozwoju dziecka - bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni.

Szczegółowych informacji na temat zapisów udziela Robert Antosz - Prezes UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska tel. 668 900 917.

Zachęcamy najmłodszych pasjonatów piłki nożnej do dołączenia do drużyny Football Academy Dąbrowa Tarnowska!

Szkółka Piłkarska Football Academy Dąbrowa Tarnowska ogłasza nowy nabór i zaprasza w swoje szeregi dzieci w wieku od 4 do 12 lat z terenu powiatu dąbrowskiego. Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Oferuje najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom przede wszystkim treningi piłkarskie przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Podstawową jej misją jest budowa idealnego dla rozwoju dziecka - bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Szczegółowych informacji na temat zapisów udziela Robert Antosz - Prezes UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska tel. 668 900 917. Zachęcamy najmłodszych pasjonatów piłki nożnej do dołączenia do drużyny Football Academy Dąbrowa Tarnowska!