Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowski Bieg Niepodległości

Dąbrowski Bieg Niepodległości

Dąbrowski Bieg Niepodległości

10 listopada 2019 r. już po raz trzeci w naszym powiecie odbył się Bieg Niepodległości. Blisko 90 dzieci i 220 dorosłych mieszkańców regionu pobiegło alejkami dąbrowskiego parku, by uczcić na sportowo 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

W zależności od wieku uczestników biegu, trasę podzielono na 300 metrową i 2 kilometrową. Wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale.

Organizatorem biegu było Stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska. Odbył się on pod patronatem honorowym posła ziemi dąbrowskiej Wiesława Krajewskiego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

mags

10 listopada 2019 r. już po raz trzeci w naszym powiecie odbył się Bieg Niepodległości. Blisko 90 dzieci i 220 dorosłych mieszkańców regionu pobiegło alejkami dąbrowskiego parku, by uczcić na sportowo 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W zależności od wieku uczestników biegu, trasę podzielono na 300 metrową i 2 kilometrową. Wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale. Organizatorem biegu było Stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska. Odbył się on pod patronatem honorowym posła ziemi dąbrowskiej Wiesława Krajewskiego. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. mags