Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dąbrowski Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

Dąbrowski Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

Dąbrowski Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

Pod hasłem zaczerpniętym ze słynnego wiersza ks. Twardowskiego "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" trwa w Dąbrowie Tarnowskiej IX Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Tegoroczna edycja poświęcona jest tematyce miłosierdzia i wolontariatu wobec osób chorych i cierpiących.

W ramach Tygodnia odbywa się m.in. konkurs recytatorski. W kinie "Sokół" młodzież ma okazję obejrzeć film na motywach sztuki Karola Wojtyły "Brat naszego Boga". Jutro w Dąbrowskim Domu Kultury zaplanowano Spotkanie z Piosenką Religijną a o godz. 15.00 recital fortepianowy Marii Baki - Wilczek. Na zakończenie Tygodnia, w niedzielę o godz. 14.00 zaplanowano otwarcie pokonkursowej wystawy plastycznej w auli Jana Pawła II DDK.

źródło: OKAY

Pod hasłem zaczerpniętym ze słynnego wiersza ks. Twardowskiego "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" trwa w Dąbrowie Tarnowskiej IX Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Tegoroczna edycja poświęcona jest tematyce miłosierdzia i wolontariatu wobec osób chorych i cierpiących. W ramach Tygodnia odbywa się m.in. konkurs recytatorski. W kinie "Sokół" młodzież ma okazję obejrzeć film na motywach sztuki Karola Wojtyły "Brat naszego Boga". Jutro w Dąbrowskim Domu Kultury zaplanowano Spotkanie z Piosenką Religijną a o godz. 15.00 recital fortepianowy Marii Baki - Wilczek. Na zakończenie Tygodnia, w niedzielę o godz. 14.00 zaplanowano otwarcie pokonkursowej wystawy plastycznej w auli Jana Pawła II DDK. źródło: OKAY