Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „DĄBrowskie jagodzianki” podczas Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa

„DĄBrowskie jagodzianki” podczas Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa

„DĄBrowskie jagodzianki” podczas Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa

Koła Gospodyń Wiejskich działające w Powiecie Dąbrowskim od wielu lat promują regionalną, ekologiczną, zdrową żywność pochodzącą również z polskich lasów.

W tym roku Koło Gospodyń Wiejskich wsi Nieczajna zdobyło 5 tys. zł w konkursie Lasów Państwowych „Natura od kuchni” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich. Projekt pn. „DĄBrowskie jagodzianki” został doceniony w tym ogólnopolskim konkursie w którym Panie zaprezentowały pomysły na działania promujące lasy i żywność pochodzenia leśnego.

Serdecznie zapraszamy na degustację pysznych jagodzianek przygotowanych wg receptury Pań z Koła Gospodyń Wiejski wsi Nieczajna. Swoje stoisko promocyjne członkinie KGW będą miały podczas „Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa” w dniu 3 lipca 2022 r. w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Oprócz puszystych jagodzianek na stoisku Panie zaprezentują inne potrawy oraz specjały z wykorzystaniem leśnych produktów. Członkinie KGW będą dzielić się wiedzą nt. prozdrowotnych walorów leśnej żywności, zasad obróbki wstępnej owoców leśnych. Dodatkowo przygotowana przez Panów leśników wystawa i ekspozycje przyrodnicze, foldery i broszury informacyjne Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska, konkursy, quizy dla dzieci oraz pogadanka mająca na celu podkreślenie potrzeby chronienia przyrody lasów, korzystania z dóbr, które daje las bez wyrządzania mu szkody i zaburzania naturalnej harmonii oraz naszych bezpiecznych w nim zachowań zagwarantują zarówno walory edukacyjne, jak i doskonałą zabawę w plenerze.

Serdecznie zapraszamy do zespołu dworsko-parkowego w Brniu 3 lipca 2022 r. Startujemy o godz. 15:00

Koła Gospodyń Wiejskich działające w Powiecie Dąbrowskim od wielu lat promują regionalną, ekologiczną, zdrową żywność pochodzącą również z polskich lasów. W tym roku Koło Gospodyń Wiejskich wsi Nieczajna zdobyło 5 tys. zł w konkursie Lasów Państwowych „Natura od kuchni” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich. Projekt pn. „DĄBrowskie jagodzianki” został doceniony w tym ogólnopolskim konkursie w którym Panie zaprezentowały pomysły na działania promujące lasy i żywność pochodzenia leśnego. Serdecznie zapraszamy na degustację pysznych jagodzianek przygotowanych wg receptury Pań z Koła Gospodyń Wiejski wsi Nieczajna. Swoje stoisko promocyjne członkinie KGW będą miały podczas „Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa” w dniu 3 lipca 2022 r. w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Oprócz puszystych jagodzianek na stoisku Panie zaprezentują inne potrawy oraz specjały z wykorzystaniem leśnych produktów. Członkinie KGW będą dzielić się wiedzą nt. prozdrowotnych walorów leśnej żywności, zasad obróbki wstępnej owoców leśnych. Dodatkowo przygotowana przez Panów leśników wystawa i ekspozycje przyrodnicze, foldery i broszury informacyjne Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska, konkursy, quizy dla dzieci oraz pogadanka mająca na celu podkreślenie potrzeby chronienia przyrody lasów, korzystania z dóbr, które daje las bez wyrządzania mu szkody i zaburzania naturalnej harmonii oraz naszych bezpiecznych w nim zachowań zagwarantują zarówno walory edukacyjne, jak i doskonałą zabawę w plenerze. Serdecznie zapraszamy do zespołu dworsko-parkowego w Brniu 3 lipca 2022 r. Startujemy o godz. 15:00