Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dają na auto - konieczny zakup dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych

Dają na auto - konieczny zakup dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych

Dają na auto - konieczny zakup dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych

Samochód dla szkoły? Tak, skoro uczniowie odbywają tam przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Placówka w Brniu ma już w najbliższym czasie wymienić wyeksploatowane auto. 
Szkoła od dawna oferuje uczniom praktyczną naukę sztuki kierowania czterema kółkami. Zresztą przewiduje to program nauczania. Ostatnio jednak wiedzę tę przychodziło im zdobywać za kierownicą mocno wyeksploatowanego pojazdu. Z pomocą dla szkół postanowił pospieszyć samorząd. Zarząd powiatu zdecydował się w tym celu sięgnąć do budżetu. Zespół szkół otrzyma 20 tysięcy złotych na zakup samochodu. 
-Nowego za taką sumę raczej nie da się kupić. W grę wchodzić więc może pojazd używany – tłumaczy starosta Krzysztof Kaczmarski. 
Wszystko wskazuje na to, że samochód napędzany będzie gazem, a więc tańszy w eksploatacji od benzynowego. (ANS) 

Źródło: Gazeta Krakowska

Samochód dla szkoły? Tak, skoro uczniowie odbywają tam przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Placówka w Brniu ma już w najbliższym czasie wymienić wyeksploatowane auto.  Szkoła od dawna oferuje uczniom praktyczną naukę sztuki kierowania czterema kółkami. Zresztą przewiduje to program nauczania. Ostatnio jednak wiedzę tę przychodziło im zdobywać za kierownicą mocno wyeksploatowanego pojazdu. Z pomocą dla szkół postanowił pospieszyć samorząd. Zarząd powiatu zdecydował się w tym celu sięgnąć do budżetu. Zespół szkół otrzyma 20 tysięcy złotych na zakup samochodu.  -Nowego za taką sumę raczej nie da się kupić. W grę wchodzić więc może pojazd używany – tłumaczy starosta Krzysztof Kaczmarski.  Wszystko wskazuje na to, że samochód napędzany będzie gazem, a więc tańszy w eksploatacji od benzynowego. (ANS)  Źródło: Gazeta Krakowska
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG