Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Danie wspólnych chwil" w Swarzowie

"Danie wspólnych chwil" w Swarzowie

Wczoraj w Świetlicy Wiejskiej w Swarzowie odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne dla Seniorów w ramach II edycji Programu Fundacji Biedronki "Danie Wspólnych Chwil" zorganizowane przez tutejsze Koło Gospodyń Wiejskich.
 
Panie przygotowały pyszny obiad i ciasta dla mieszkańców swojej miejscowości i okolic. Zaprosiły ich do wspólnego stołu. Tak zachęciły seniorów do wyjścia z domu i spędzenia czasu z innymi.
 
W spotkaniu uczestniczyli również: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego Sebastian Kądzielawa. Starosta pogratulował Członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich w Swarzowie kolejnego projektu realizowanego dla lokalnej społeczności, aktywnej działalności oraz udziału w wielu przedsięwzięciach organizowanych w naszym regionie.
 
Wydarzenie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Było też okazją do rozmowy z pielęgniarką środowiskową i wymiany doświadczeń kulinarnych, w szczególności w kwestii prawidłowego żywienia osób starszych.
Wczoraj w Świetlicy Wiejskiej w Swarzowie odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne dla Seniorów w ramach II edycji Programu Fundacji Biedronki "Danie Wspólnych Chwil" zorganizowane przez tutejsze Koło Gospodyń Wiejskich.   Panie przygotowały pyszny obiad i ciasta dla mieszkańców swojej miejscowości i okolic. Zaprosiły ich do wspólnego stołu. Tak zachęciły seniorów do wyjścia z domu i spędzenia czasu z innymi.   W spotkaniu uczestniczyli również: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego Sebastian Kądzielawa. Starosta pogratulował Członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich w Swarzowie kolejnego projektu realizowanego dla lokalnej społeczności, aktywnej działalności oraz udziału w wielu przedsięwzięciach organizowanych w naszym regionie.   Wydarzenie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Było też okazją do rozmowy z pielęgniarką środowiskową i wymiany doświadczeń kulinarnych, w szczególności w kwestii prawidłowego żywienia osób starszych.