Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dar dla ORW w Kupieninie od młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Dar dla ORW w Kupieninie od młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Dar dla ORW w Kupieninie od młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

W dniu 12.01.2010 r. w Ośrodku Rewalidacyjno - Wychowawczym w Kupieninie, została przekazana na ręce Dyrektora Ośrodka Barbary Berger kwota w wysokości 650 złotych, na rzecz podopiecznych przebywających w placówce. Kwotę zebraną przez uczniów ZSP w Brniu przekazali: dyrektor szkoły Jarosław Boryczka, pedagog szkolny Joanna Janus oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych Agata Dziedzic – Stolińska.
Wspomnianą wcześniej kwotę, uzyskano dzięki sprzedaży rękodzieła wielkanocnego i bożonarodzeniowego, którego autorami byli uczniowie i uczennice ZSP w Brniu oraz ze sprzedaży wypieków, przygotowanych przez młodzież z okazji Światowego Dnia Walki z Głodem.
Ponadgimnazjalna młodzież z Brnia poświęciła swój wolny czas, spędzając długie godziny i wkładając mnóstwo energii w przygotowanie i wykonanie kartek świątecznych, ozdób ze słomy i drewna, aby nawet kilkusetzłotową kwotą pomóc dzieciom i młodzieży dotkniętych przez los.
Motywacja jakiej uczniowie zostali poddani przy tych zajęciach artystycznych sprawiła, że poczuli jak niewiele mogą ofiarować z siebie by wesprzeć bardziej potrzebujących, a przy okazji czegoś się nauczyć.

Dzięki podobnym inicjatywom uda się napewno zwrócić uwagę innych osób i pokazać jak ważną rolę w życiu odgrywa szacunek dla niepełnosprawności człowieka, jego cierpienie i „inność", która przecież nie deprymuje osoby ale wzmaga w społeczeństwie wolę niesienia bezinteresownej pomocy.

Opracowanie: ZSP w Breń

W dniu 12.01.2010 r. w Ośrodku Rewalidacyjno - Wychowawczym w Kupieninie, została przekazana na ręce Dyrektora Ośrodka Barbary Berger kwota w wysokości 650 złotych, na rzecz podopiecznych przebywających w placówce. Kwotę zebraną przez uczniów ZSP w Brniu przekazali: dyrektor szkoły Jarosław Boryczka, pedagog szkolny Joanna Janus oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych Agata Dziedzic – Stolińska.Wspomnianą wcześniej kwotę, uzyskano dzięki sprzedaży rękodzieła wielkanocnego i bożonarodzeniowego, którego autorami byli uczniowie i uczennice ZSP w Brniu oraz ze sprzedaży wypieków, przygotowanych przez młodzież z okazji Światowego Dnia Walki z Głodem.Ponadgimnazjalna młodzież z Brnia poświęciła swój wolny czas, spędzając długie godziny i wkładając mnóstwo energii w przygotowanie i wykonanie kartek świątecznych, ozdób ze słomy i drewna, aby nawet kilkusetzłotową kwotą pomóc dzieciom i młodzieży dotkniętych przez los.Motywacja jakiej uczniowie zostali poddani przy tych zajęciach artystycznych sprawiła, że poczuli jak niewiele mogą ofiarować z siebie by wesprzeć bardziej potrzebujących, a przy okazji czegoś się nauczyć. Dzięki podobnym inicjatywom uda się napewno zwrócić uwagę innych osób i pokazać jak ważną rolę w życiu odgrywa szacunek dla niepełnosprawności człowieka, jego cierpienie i „inność", która przecież nie deprymuje osoby ale wzmaga w społeczeństwie wolę niesienia bezinteresownej pomocy. Opracowanie: ZSP w Breń