Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dary dla Powodzian z akcji „Ciepły i spokojny sen”- przekazane na ręce Dyrektor PCPR

Dary dla Powodzian z akcji „Ciepły i spokojny sen”- przekazane na ręce Dyrektor PCPR

Dary dla Powodzian z akcji „Ciepły i spokojny sen”- przekazane na ręce Dyrektor PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w dniu 15 czerwca 2010 roku otrzymało kołdry i koce dla powodzian, w ramach zorganizowanej przez: Towarzystwo Powszedniej Pomocy "Serce" w Tarnowie, Pałac Młodzieży – Młodzieżowe Centrum Samorządności oraz Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie - akcji charytatywnej „Ciepły i spokojny sen."
Dyrektor PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł – Głuszek w imieniu Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego i własnym, wręczyła organizatorom akcji, podziękowania.

W uroczystym przekazaniu darów wzięli udział m.in. Wicestarosta Tarnowski Mirosław Banach, Alina Bagińska z Urzędu Marszałkowskiego, Danuta Ciszek z Wydziału Edukacji UM, Dyrektor UPS Tarnów – Piotr Olszówka, wicedyrektor I LO - Beata Chumińska, Dyrektor Pałacu Młodzieży – Marta Komorowska, Agnieszka Anioł – Głuszek – Dyrektor PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej, Stanisław Lambert – Dyrektor PCPR w Brzesku oraz Wiesława Iwaniec – Dyrektor PCPR w Tarnowie.

Goście w krótkich wystąpieniach nie szczędzili pochwał dla wolontariuszy i darczyńców podkreślając ich wielkie serce i solidarność z poszkodowanymi.

W czasie spotkania, przy udziale przedstawicieli poszczególnych samorządów uczniowskich /darczyńców/, Stanisław Olszówka - koordynator przedsięwzięcia, podsumował efekty akcji „Ciepły i spokojny sen" ogłaszając, że w sumie sztab akcji zebrał 200 nowych kołder i 100 koców - przekazując dary, przybyłym dyrektorom Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie z Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska i Tarnowa.

Opracowanie: PCPR w DT

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w dniu 15 czerwca 2010 roku otrzymało kołdry i koce dla powodzian, w ramach zorganizowanej przez: Towarzystwo Powszedniej Pomocy "Serce" w Tarnowie, Pałac Młodzieży – Młodzieżowe Centrum Samorządności oraz Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie - akcji charytatywnej „Ciepły i spokojny sen."Dyrektor PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł – Głuszek w imieniu Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego i własnym, wręczyła organizatorom akcji, podziękowania. W uroczystym przekazaniu darów wzięli udział m.in. Wicestarosta Tarnowski Mirosław Banach, Alina Bagińska z Urzędu Marszałkowskiego, Danuta Ciszek z Wydziału Edukacji UM, Dyrektor UPS Tarnów – Piotr Olszówka, wicedyrektor I LO - Beata Chumińska, Dyrektor Pałacu Młodzieży – Marta Komorowska, Agnieszka Anioł – Głuszek – Dyrektor PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej, Stanisław Lambert – Dyrektor PCPR w Brzesku oraz Wiesława Iwaniec – Dyrektor PCPR w Tarnowie. Goście w krótkich wystąpieniach nie szczędzili pochwał dla wolontariuszy i darczyńców podkreślając ich wielkie serce i solidarność z poszkodowanymi. W czasie spotkania, przy udziale przedstawicieli poszczególnych samorządów uczniowskich /darczyńców/, Stanisław Olszówka - koordynator przedsięwzięcia, podsumował efekty akcji „Ciepły i spokojny sen" ogłaszając, że w sumie sztab akcji zebrał 200 nowych kołder i 100 koców - przekazując dary, przybyłym dyrektorom Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie z Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska i Tarnowa. Opracowanie: PCPR w DT