Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Debata społeczna o bezpieczeństwie w ruchu drogowym na terenie powiatu dąbrowskiego

Debata społeczna o bezpieczeństwie w ruchu drogowym na terenie powiatu dąbrowskiego

Debata społeczna o bezpieczeństwie w ruchu drogowym na terenie powiatu dąbrowskiego
Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się debata społeczna zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Jej celem było wypracowanie wspólnych rozwiązań dotyczących problematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu dąbrowskiego.
 
W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, członkowie Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, zarządcy dróg oraz zaproszeni goście.
 
Dyskusja wniosła cenne uwagi i sugestie dotyczące bezpiecznego poruszania się wszystkich użytkowników dróg.

 

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się debata społeczna zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Jej celem było wypracowanie wspólnych rozwiązań dotyczących problematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu dąbrowskiego.   W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, członkowie Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, zarządcy dróg oraz zaproszeni goście.   Dyskusja wniosła cenne uwagi i sugestie dotyczące bezpiecznego poruszania się wszystkich użytkowników dróg.