Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Debatowali o przyszłości powiatu dąbrowskiego

Debatowali o przyszłości powiatu dąbrowskiego

Debatowali o przyszłości powiatu dąbrowskiego

We wtorek w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej rozmawiano o tym „Jaka jest przyszłość powiatu dąbrowskiego?” Debata zorganizowana przez Małopolskie Forum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego odbyła się w trzech panelach dyskusyjnych.

W pierwszym pn. „,Polityka i Samorząd” uczestniczyli Poseł na Sejm RP Anna Pieczarka, Senator RP Prof. Kazimierz Wiatr, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil.

W drugim pn. ,,Biznes i Przedsiębiorczość” debatowali Rektor Akademii Tarnowskiej Prof. Małgorzata Kołpa, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Kobos oraz wspólnik firmy Vivento Justyna Kowal.

W trzecim natomiast o ,,Kulturze i Turystyce” dyskutowali Dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury Paweł Chojnowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu Ewelina Sokołowska oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz.

Moderatorami byli Kamil Nowak oraz Karol Michałek.

Poczęstunek dla uczestników przygotowały Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wsi Smęgorzów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu!

We wtorek w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej rozmawiano o tym „Jaka jest przyszłość powiatu dąbrowskiego?” Debata zorganizowana przez Małopolskie Forum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego odbyła się w trzech panelach dyskusyjnych. W pierwszym pn. „,Polityka i Samorząd” uczestniczyli Poseł na Sejm RP Anna Pieczarka, Senator RP Prof. Kazimierz Wiatr, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil. W drugim pn. ,,Biznes i Przedsiębiorczość” debatowali Rektor Akademii Tarnowskiej Prof. Małgorzata Kołpa, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Kobos oraz wspólnik firmy Vivento Justyna Kowal. W trzecim natomiast o ,,Kulturze i Turystyce” dyskutowali Dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury Paweł Chojnowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu Ewelina Sokołowska oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz. Moderatorami byli Kamil Nowak oraz Karol Michałek. Poczęstunek dla uczestników przygotowały Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wsi Smęgorzów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu!