Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Decydujesz – pomagamy” – szansa dla dąbrowskich seniorów

„Decydujesz – pomagamy” – szansa dla dąbrowskich seniorów

„Decydujesz – pomagamy” – szansa dla dąbrowskich seniorów

Projekt Stowarzyszenia Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego zakwalifikował się do finału konkursu "Decydujesz - Pomagamy", organizowanego przez sieć sklepów TESCO.

Ten konkurs to szansa na rozpowszechnienie wśród osób 50+, tajników zdrowej, zbilansowanej i taniej diety, mogącej zapobiec w wielu przypadkach do chorób takich jak cukrzyca lub nadciśnienie.
Jakie są planowane rezultaty naszego projektu?

  • wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych,
  • poszerzenie wiedzy na temat produktów zalecanych w chorobach takich jak cukrzyca, nadciśnienie,
  • podniesienie wiedzy o wpływie tkanki tłuszczowej na organizm,
  • oszczędne planowanie zakupów.

Pomóż nam zdobyć 5 tyś. złotych, które pomogą zrealizować zamierzone przez nas działania, które będą bardzo pożyteczne dla dąbrowskich seniorów.

W jaki sposób możesz oddać głos? To łatwe:

  • wystarczy, że zrobisz zakupy w TESCO, zlokalizowanym w Dąbrowie Tarnowskiej lub Żabnie,
  • po otrzymaniu żetonu za zakupy wrzuć go do odpowiedniej urny zlokalizowanej przy kasach,
  • w razie nieotrzymania żetonu, możesz o niego poprosić,
  • za każdym razem, gdy robisz zakupy, dostaniesz żeton, który możesz wykorzystać, dołączając się do naszego projektu.

Liczymy na Ciebie! Liczą na Ciebie osoby starsze, którym możemy wspólnie pomóc.

DDK/mags

Projekt Stowarzyszenia Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego zakwalifikował się do finału konkursu "Decydujesz - Pomagamy", organizowanego przez sieć sklepów TESCO. Ten konkurs to szansa na rozpowszechnienie wśród osób 50+, tajników zdrowej, zbilansowanej i taniej diety, mogącej zapobiec w wielu przypadkach do chorób takich jak cukrzyca lub nadciśnienie.Jakie są planowane rezultaty naszego projektu? wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych, poszerzenie wiedzy na temat produktów zalecanych w chorobach takich jak cukrzyca, nadciśnienie, podniesienie wiedzy o wpływie tkanki tłuszczowej na organizm, oszczędne planowanie zakupów. Pomóż nam zdobyć 5 tyś. złotych, które pomogą zrealizować zamierzone przez nas działania, które będą bardzo pożyteczne dla dąbrowskich seniorów. W jaki sposób możesz oddać głos? To łatwe: wystarczy, że zrobisz zakupy w TESCO, zlokalizowanym w Dąbrowie Tarnowskiej lub Żabnie, po otrzymaniu żetonu za zakupy wrzuć go do odpowiedniej urny zlokalizowanej przy kasach, w razie nieotrzymania żetonu, możesz o niego poprosić, za każdym razem, gdy robisz zakupy, dostaniesz żeton, który możesz wykorzystać, dołączając się do naszego projektu. Liczymy na Ciebie! Liczą na Ciebie osoby starsze, którym możemy wspólnie pomóc. DDK/mags