1. Decyzja dyrektorów Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Decyzja dyrektorów Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

W związku z aktualną sytuacją zagrożenia i ogłoszeniem alarmu powodziowego w Gminie Szczucin, dyrektor ZSP w Szczucinie podjęła decyzję o odwołaniu zajęć lekcyjnych począwszy od dnia 18.05.10 do odwołania alarmu powodziowego. W Dąbrowie Tarnowskiej dyrektor ZSP nr 1 również zawiesiła w dniu dzisiejszym tj.18 maja, zajęcia od godz.10.30 do 15.00. W ZSP w Brniu zajęcia lekcyjne zawieszone są w dniu 18 maja od godz.11.00 do 15.00. Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno- Wychowawczy w Kupieninie (Gm. Mędrzechów) zawiesił zajęcia w dniu 18 maja do odwołania.