Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dezynfekcja miejsc publicznych w powiecie dąbrowskim

Dezynfekcja miejsc publicznych w powiecie dąbrowskim

Dezynfekcja miejsc publicznych w powiecie dąbrowskim

6 marca 2021 roku odbyła się akcja związana z przeciwdziałaniem COVID-19 mająca na celu dezynfekcję miejsc publicznych na terenie całego powiatu dąbrowskiego. Podjęto działania z wykorzystaniem opryskiwaczy spalinowych, które Ochotnicze Straże Pożarne otrzymały w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. Każda jednostka prowadziła czynności na obszarach własnych gmin poprzez dezynfekcję wiat przystankowych, placów zabaw, siłowni plenerowych. W tym czasie podjęto 27 interwencji związanych z odkażaniem miejsc publicznych.


Czynności prowadzone były w miejscowościach: Bolesław, Pawłów, Mędrzechów, Kupienin, Wola Mędrzechowska, Szczucin, Borki, Maniów, Wola Szczucińska, Słupiec, Radgoszcz, Radgoszcz-Krzywda, Małec, Luszowice, Smęgorzów, Dąbrowa Tarnowska, Olesno, Adamierz, Zalipie, Ujście Jezuickie, Gręboszów i Hubenice.


W związku z rozprzestrzeniającą się trzecią falą pandemii w Polsce, działania związane z dezynfekcją miejsc publicznych są bardzo ważnym elementem mającym na celu walkę z COVID-19.

źródło: https://www.gov.pl/web/kppsp-dabrowa-tarnowska/dezynfekcja-miejsc-publicznych-na-terenie-powiatu-dabrowskiego

fot. archiwum OSP: Szczucin, Radgoszcz, Bolesław, Olesno

 

6 marca 2021 roku odbyła się akcja związana z przeciwdziałaniem COVID-19 mająca na celu dezynfekcję miejsc publicznych na terenie całego powiatu dąbrowskiego. Podjęto działania z wykorzystaniem opryskiwaczy spalinowych, które Ochotnicze Straże Pożarne otrzymały w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. Każda jednostka prowadziła czynności na obszarach własnych gmin poprzez dezynfekcję wiat przystankowych, placów zabaw, siłowni plenerowych. W tym czasie podjęto 27 interwencji związanych z odkażaniem miejsc publicznych. Czynności prowadzone były w miejscowościach: Bolesław, Pawłów, Mędrzechów, Kupienin, Wola Mędrzechowska, Szczucin, Borki, Maniów, Wola Szczucińska, Słupiec, Radgoszcz, Radgoszcz-Krzywda, Małec, Luszowice, Smęgorzów, Dąbrowa Tarnowska, Olesno, Adamierz, Zalipie, Ujście Jezuickie, Gręboszów i Hubenice. W związku z rozprzestrzeniającą się trzecią falą pandemii w Polsce, działania związane z dezynfekcją miejsc publicznych są bardzo ważnym elementem mającym na celu walkę z COVID-19. źródło: https://www.gov.pl/web/kppsp-dabrowa-tarnowska/dezynfekcja-miejsc-publicznych-na-terenie-powiatu-dabrowskiego fot. archiwum OSP: Szczucin, Radgoszcz, Bolesław, Olesno