Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Diamentowy Indeks AGH zdobyty!

Diamentowy Indeks AGH zdobyty!

Diamentowy Indeks AGH zdobyty!

Uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie Katarzyna Jabłońska uzyskała tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki.

Tytuł ten pozwala na dowolny wybór jednego z kierunków studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie bez względu na wynik zdanej matury.

Anna Misiaszek, która także wzięła udział w finałowym etapie tego konkursu, uzyskała tytuł finalisty.

Nadmieniamy, że w olimpiadzie wzięło udział troje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie: Anna Misiaszek, Katarzyna Jabłońska i Karol Dzięgiel.

Serdecznie wszystkim gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i powodzenia na studiach!

Uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie Katarzyna Jabłońska uzyskała tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki. Tytuł ten pozwala na dowolny wybór jednego z kierunków studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie bez względu na wynik zdanej matury. Anna Misiaszek, która także wzięła udział w finałowym etapie tego konkursu, uzyskała tytuł finalisty. Nadmieniamy, że w olimpiadzie wzięło udział troje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie: Anna Misiaszek, Katarzyna Jabłońska i Karol Dzięgiel. Serdecznie wszystkim gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i powodzenia na studiach!