Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Diecezjalne spotkanie opłatkowe środowisk policyjnych

Diecezjalne spotkanie opłatkowe środowisk policyjnych

Diecezjalne spotkanie opłatkowe środowisk policyjnych

  W najbliższą niedzielę 21 grudnia br. w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się spotkanie opłatkowe środowisk policyjnych diecezji tarnowskiej.

  Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00 Mszą Świętą w intencji policjantów, pracowników Policji oraz członków ich rodzin, która zostanie odprawiona pod przewodnictwem JE Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Zamkowa 3.

  Bezpośrednio po mszy świętej w Domu Katechetycznym odbędzie druga część spotkania związana z symbolicznym połamaniem się opłatkiem i składaniem sobie życzeń przez zaproszonych gości. 

  W najbliższą niedzielę 21 grudnia br. w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się spotkanie opłatkowe środowisk policyjnych diecezji tarnowskiej.   Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00 Mszą Świętą w intencji policjantów, pracowników Policji oraz członków ich rodzin, która zostanie odprawiona pod przewodnictwem JE Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Zamkowa 3.   Bezpośrednio po mszy świętej w Domu Katechetycznym odbędzie druga część spotkania związana z symbolicznym połamaniem się opłatkiem i składaniem sobie życzeń przez zaproszonych gości.