Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Dlaczego jest Boże Narodzenie?" - Jasełka wychowanków z Kupienina

"Dlaczego jest Boże Narodzenie?" - Jasełka wychowanków z Kupienina

Wychowankowie oraz pracownicy Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat" w dniu 19 stycznia 2009 r. mieli zaszczyt gościć Pana Tadeusza Kwiatkowskiego Wicestarostę Dąbrowskiego, Burmistrzów i Wójtów gmin powiatu dąbrowskiego współpracujących z ORW – Kupienin oraz przedstawicieli organizacji i placówek kulturalnych i oświatowych powiatu dąbrowskiego, rodziców podopiecznych i sympatyków Ośrodka na spotkaniu opłatkowym, którego gościem specjalnym był Ks. Zygmunt Zimowski Biskup Radomski.

Spotkanie to było formą podziękowania wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w działalność Ośrodka i wspierającym jego misję. Zebrani mieli okazję do składania sobie życzeń oraz wspólnego kolędowania. Najmilszym i zarazem najbardziej wzruszającym punktem programu było przedstawienie jasełkowe w wykonaniu wychowanków ORW w sposób prosty i szczery uzmysławiające, że czas Bożego Narodzenia jest czasem miłości i pojednania i które w swoim wystąpieniu Ksiądz Biskup określił jednym słowem - „serce".

Wychowankowie oraz pracownicy Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat" w dniu 19 stycznia 2009 r. mieli zaszczyt gościć Pana Tadeusza Kwiatkowskiego Wicestarostę Dąbrowskiego, Burmistrzów i Wójtów gmin powiatu dąbrowskiego współpracujących z ORW – Kupienin oraz przedstawicieli organizacji i placówek kulturalnych i oświatowych powiatu dąbrowskiego, rodziców podopiecznych i sympatyków Ośrodka na spotkaniu opłatkowym, którego gościem specjalnym był Ks. Zygmunt Zimowski Biskup Radomski. Spotkanie to było formą podziękowania wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w działalność Ośrodka i wspierającym jego misję. Zebrani mieli okazję do składania sobie życzeń oraz wspólnego kolędowania. Najmilszym i zarazem najbardziej wzruszającym punktem programu było przedstawienie jasełkowe w wykonaniu wychowanków ORW w sposób prosty i szczery uzmysławiające, że czas Bożego Narodzenia jest czasem miłości i pojednania i które w swoim wystąpieniu Ksiądz Biskup określił jednym słowem - „serce".