Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Dni Otwarte placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych

Dni Otwarte placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych

Dni Otwarte placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Dni Otwarte w placówkach, działających na terenie powiatu dąbrowskiego na rzecz osób niepełnosprawnych, które odbędą się w dniach 16 - 20 maja 2016 roku.

Pracownicy tychże placówek chcą zaprezentować ofertę terapeutyczną placówek i zwrócić uwagę mieszkańców powiatu dąbrowskiego na problemy osób niepełnosprawnych.

Każdy zainteresowany będzie mógł przekonać się, jak w placówkach funkcjonują poszczególne pracownie, a także wziąć udział w zaproponowanych zajęciach.

Harmonogram Dni Otwartych w ramach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych na terenie powiatu dąbrowskiego.

 • 16 maja 2016r. (poniedziałek)
  Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowicy
  Dąbrowica 161,
  33-230 Szczucin
 • 17 maja 2016r. (wtorek)
  Dzień Otwarty w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej
  ul. Kościuszki 34, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
 • 19 maja 2016r. (czwartek)
  Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy
  Oleśnica 73, 33-200 Dąbrowa Tarnowska,
 • 20 maja 2016r. (piątek)
  Dzień Otwarty w Niepublicznym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Kupieninie, Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym w Kupieninie
  Kupienin 35, 33-221 Mędrzechów.

Każdego dnia na stronie internetowej powiatu dąbrowskiego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej umieszczone zostaną informacje o placówce, w której mają miejsce dni otwarte, z którymi serdecznie zapraszamy do zapoznania się.

MG/PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Dni Otwarte w placówkach, działających na terenie powiatu dąbrowskiego na rzecz osób niepełnosprawnych, które odbędą się w dniach 16 - 20 maja 2016 roku. Pracownicy tychże placówek chcą zaprezentować ofertę terapeutyczną placówek i zwrócić uwagę mieszkańców powiatu dąbrowskiego na problemy osób niepełnosprawnych. Każdy zainteresowany będzie mógł przekonać się, jak w placówkach funkcjonują poszczególne pracownie, a także wziąć udział w zaproponowanych zajęciach. Harmonogram Dni Otwartych w ramach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych na terenie powiatu dąbrowskiego. 16 maja 2016r. (poniedziałek)Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w DąbrowicyDąbrowica 161, 33-230 Szczucin 17 maja 2016r. (wtorek)Dzień Otwarty w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiejul. Kościuszki 34, 33-200 Dąbrowa Tarnowska 19 maja 2016r. (czwartek)Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w OleśnicyOleśnica 73, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, 20 maja 2016r. (piątek)Dzień Otwarty w Niepublicznym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Kupieninie, Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym w KupieninieKupienin 35, 33-221 Mędrzechów. Każdego dnia na stronie internetowej powiatu dąbrowskiego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej umieszczone zostaną informacje o placówce, w której mają miejsce dni otwarte, z którymi serdecznie zapraszamy do zapoznania się. MG/PCPR