Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dołącz do Football Academy!

Dołącz do Football Academy!

Dołącz do Football Academy!

Twoje dziecko ma mnóstwo energii ? Zauważasz, że uwielbia zabawy z piłką ? Chcesz, żeby więcej się ruszało ? Marzysz o tym, by zostało profesjonalnym piłkarzem ? A może po prostu wraz z początkiem roku szkolnego – szukasz dla niego aktywnych form spędzania czasu ?

Każdy z powyższych powodów jest dobry, by sprawdzić, jak Twoje dziecko odnajdzie się na treningach piłki nożnej !

ZAPRASZAMY DO DĄBROWSKIEJ SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ FOOTBALL ACADEMY !

Naszą misją jest nauczanie gry w piłkę nożną wszystkich chętnych już od czwartego roku życia. Wszystkim naszym zawodnikom oferujemy niesamowitą dziecięcą przygodę, a najbardziej utalentowanym młodym piłkarzom – wyjątkowe możliwości rozwoju swoich umiejętności w ramach ogólnopolskich projektów szkoleniowych.

ZAPISY i kontakt telefoniczny – Robert Antosz Tel. 668-900-917

Football Academy/gd

Twoje dziecko ma mnóstwo energii ? Zauważasz, że uwielbia zabawy z piłką ? Chcesz, żeby więcej się ruszało ? Marzysz o tym, by zostało profesjonalnym piłkarzem ? A może po prostu wraz z początkiem roku szkolnego – szukasz dla niego aktywnych form spędzania czasu ? Każdy z powyższych powodów jest dobry, by sprawdzić, jak Twoje dziecko odnajdzie się na treningach piłki nożnej ! ZAPRASZAMY DO DĄBROWSKIEJ SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ FOOTBALL ACADEMY ! Naszą misją jest nauczanie gry w piłkę nożną wszystkich chętnych już od czwartego roku życia. Wszystkim naszym zawodnikom oferujemy niesamowitą dziecięcą przygodę, a najbardziej utalentowanym młodym piłkarzom – wyjątkowe możliwości rozwoju swoich umiejętności w ramach ogólnopolskich projektów szkoleniowych. ZAPISY i kontakt telefoniczny – Robert Antosz Tel. 668-900-917 Football Academy/gd