Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Do startu, gotowi...XIV Powiatowy Bieg "Sokoła"

Do startu, gotowi...XIV Powiatowy Bieg "Sokoła"

Do startu, gotowi...XIV Powiatowy Bieg

Młodzi amatorzy biegów powinni już rozpocząć przygotowania do dorocznego Biegu „Sokoła”. Już za dziesięć dni do pokonania będą mieli trasy wytyczone nad zalewem w Narożnikach. 
Impreza organizowana jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gmin Radgoszcz i Dąbrowa Tarnowska oraz dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Na trasie przełaju sprawdzić się będą mogli w kilku kategoriach wiekowych. Najmłodsi pobiegną na dystansie 400 metrów, najstarsi do pokonania mieć będą kilometrową trasę. Szkoły mogą być w zawodach reprezentowane przez maksymalnie 20-osobowe zespoły. Ich składy należy zgłaszać do 18 października w sekretariacie Dąbrowskiego Domu Kultury. Najszybsi liczyć mogą na medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Puchary starosty, burmistrza Dąbrowy oraz wójta Radgoszczy otrzymają zwycięzcy klasyfikacji drużynowych. Zawody organizują DDK, gmina Radgoszcz i starostwo.(ANS) 

Źródło: Gazeta Krakowska

Młodzi amatorzy biegów powinni już rozpocząć przygotowania do dorocznego Biegu „Sokoła”. Już za dziesięć dni do pokonania będą mieli trasy wytyczone nad zalewem w Narożnikach.  Impreza organizowana jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gmin Radgoszcz i Dąbrowa Tarnowska oraz dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Na trasie przełaju sprawdzić się będą mogli w kilku kategoriach wiekowych. Najmłodsi pobiegną na dystansie 400 metrów, najstarsi do pokonania mieć będą kilometrową trasę. Szkoły mogą być w zawodach reprezentowane przez maksymalnie 20-osobowe zespoły. Ich składy należy zgłaszać do 18 października w sekretariacie Dąbrowskiego Domu Kultury. Najszybsi liczyć mogą na medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Puchary starosty, burmistrza Dąbrowy oraz wójta Radgoszczy otrzymają zwycięzcy klasyfikacji drużynowych. Zawody organizują DDK, gmina Radgoszcz i starostwo.(ANS)  Źródło: Gazeta Krakowska