Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dodatkowy nabór do szkół

Dodatkowy nabór do szkół

Dodatkowy nabór do szkół

Są jeszcze wolne miejsca w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego. Nabór uzupełniający do szkół prowadzą wszystkie szkoły: licea ogólnokształcące, technika oraz szkoły branżowe I stopnia.

W I Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej są jeszcze wolne miejsca na profilu medycznym z przedmiotami rozszerzonymi biologia, chemia, język angielski oraz na profilu politechnicznym z przedmiotami rozszerzonymi matematyka, informatyka, język angielski.

W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie w Liceum Ogólnokształcącym nabór prowadzony jest w profilu biologiczno – chemicznym z elementami kosmetologii, natomiast w technikum nabór prowadzony jest na profil teleinformatyczno – informatyczny oraz mechaniczny. Są jeszcze wolne miejsca do szkoły branżowej I stopnia.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej dodatkowy nabór jest prowadzony do technikum hotelarstwa, technikum logistycznego, technikum informatycznego, technikum handlowego, technikum ekonomicznego oraz do szkoły branżowej I stopnia.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu oferuje absolwentom gimnazjum wolne miejsca w technikum budownictwa.

Nasze szkoły posiadają nowoczesną bazę dydaktyczną oraz rekreacyjno sportową. Uczniowie naszych szkół biorą udział w projektach współfinansowanych ze środków unijnych, w ramach których mogą uzyskiwać dodatkowe kwalifikacje na kursach branżowych, stażach zawodowych oraz zajęciach dodatkowych. Dzięki zaangażowaniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego nasi uczniowie mają również możliwość wyjazdu na zagraniczne praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus. Dzięki czemu mogą zdobyć dodatkowe umiejętności zawodowe, nauczyć się lub poszerzyć znajomość języka obcego a także poznać kulturę, obyczaje i historię krajów europejskich, do których wyjeżdżają.

Już w tym roku 60 uczniów z technikum budownictwa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu weźmie udział w praktykach zawodowych w Grecji.

Zapraszamy do naszych szkół, a dla najlepszych samorząd powiatowy corocznie przyznaje stypendia za wyniki w nauce.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronach internetowych naszych szkół.

msmol/mags

Są jeszcze wolne miejsca w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego. Nabór uzupełniający do szkół prowadzą wszystkie szkoły: licea ogólnokształcące, technika oraz szkoły branżowe I stopnia. W I Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej są jeszcze wolne miejsca na profilu medycznym z przedmiotami rozszerzonymi biologia, chemia, język angielski oraz na profilu politechnicznym z przedmiotami rozszerzonymi matematyka, informatyka, język angielski. W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie w Liceum Ogólnokształcącym nabór prowadzony jest w profilu biologiczno – chemicznym z elementami kosmetologii, natomiast w technikum nabór prowadzony jest na profil teleinformatyczno – informatyczny oraz mechaniczny. Są jeszcze wolne miejsca do szkoły branżowej I stopnia. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej dodatkowy nabór jest prowadzony do technikum hotelarstwa, technikum logistycznego, technikum informatycznego, technikum handlowego, technikum ekonomicznego oraz do szkoły branżowej I stopnia. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu oferuje absolwentom gimnazjum wolne miejsca w technikum budownictwa. Nasze szkoły posiadają nowoczesną bazę dydaktyczną oraz rekreacyjno sportową. Uczniowie naszych szkół biorą udział w projektach współfinansowanych ze środków unijnych, w ramach których mogą uzyskiwać dodatkowe kwalifikacje na kursach branżowych, stażach zawodowych oraz zajęciach dodatkowych. Dzięki zaangażowaniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego nasi uczniowie mają również możliwość wyjazdu na zagraniczne praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus. Dzięki czemu mogą zdobyć dodatkowe umiejętności zawodowe, nauczyć się lub poszerzyć znajomość języka obcego a także poznać kulturę, obyczaje i historię krajów europejskich, do których wyjeżdżają. Już w tym roku 60 uczniów z technikum budownictwa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu weźmie udział w praktykach zawodowych w Grecji. Zapraszamy do naszych szkół, a dla najlepszych samorząd powiatowy corocznie przyznaje stypendia za wyniki w nauce. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronach internetowych naszych szkół. msmol/mags