Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Doroczny, karnawałowy koncert Orkiestry Dętej z Woli Mędrzechowskiej

Doroczny, karnawałowy koncert Orkiestry Dętej z Woli Mędrzechowskiej

Doroczny, karnawałowy koncert Orkiestry Dętej z Woli Mędrzechowskiej

Zgodnie z wieloletnią, piękną tradycją, w pięknie wyremontowanej sali widowiskowej Dąbrowskiego Domu Kultury z karnawałowym programem zaprezentuje się publiczności orkiestra dęta z Woli Mędrzechowskiej pod batutą Andrzeja Komorowskiego. Koncert odbędzie się w niedzielne popołudnie 24 lutego (18:00).

Muzycy z Woli Mędrzechowskiej zagrają największe hity prezentowane podczas poprzednich edycji noworocznych, dąbrowskich koncertów, ale w nowych aranżacjach, pieczołowicie przygotowywanych przez kilka miesięcy na próbach zespołu.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. Podczas koncertu można będzie wesprzeć finansowo tę wspaniałą orkiestrę, pomagając jej w dalszym artystycznym i materialnym rozwoju.

DDK/mags

Zgodnie z wieloletnią, piękną tradycją, w pięknie wyremontowanej sali widowiskowej Dąbrowskiego Domu Kultury z karnawałowym programem zaprezentuje się publiczności orkiestra dęta z Woli Mędrzechowskiej pod batutą Andrzeja Komorowskiego. Koncert odbędzie się w niedzielne popołudnie 24 lutego (18:00). Muzycy z Woli Mędrzechowskiej zagrają największe hity prezentowane podczas poprzednich edycji noworocznych, dąbrowskich koncertów, ale w nowych aranżacjach, pieczołowicie przygotowywanych przez kilka miesięcy na próbach zespołu. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. Podczas koncertu można będzie wesprzeć finansowo tę wspaniałą orkiestrę, pomagając jej w dalszym artystycznym i materialnym rozwoju. DDK/mags