Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Dotacje na odbudowę drzewostanów zniszczonych przez klęski żywiołowe

Dotacje na odbudowę drzewostanów zniszczonych przez klęski żywiołowe

Dotacje na odbudowę drzewostanów zniszczonych przez klęski żywiołowe

Starosta Dąbrowski informuje, że w dalszym ciągu istnieje możliwość uzyskania dotacji  z budżetu  Powiatu Dąbrowskiego na 2014 r. na pokrycie kosztów odnowy i przebudowy drzewostanów zniszczonych przez klęski żywiołowe tj. powodzie, huragany itp. w lasach nie stanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu dąbrowskiego.

Właściciele lasów u których w ostatnich latach wystąpiły szkody w drzewostanach wyrządzone przez klęski żywiołowe, zainteresowani, uzyskaniem dotacji na pokrycie kosztów odnowy i przebudowy tych drzewostanów mogą skontaktować się, celem uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie, oraz składać wnioski do dnia  2 kwietnia 2014r. w pok. 44 Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, w  godzinach pracy Urzędu (tel. 14 642-24-31 wew. 244).

 

Starosta Dąbrowski informuje, że w dalszym ciągu istnieje możliwość uzyskania dotacji  z budżetu  Powiatu Dąbrowskiego na 2014 r. na pokrycie kosztów odnowy i przebudowy drzewostanów zniszczonych przez klęski żywiołowe tj. powodzie, huragany itp. w lasach nie stanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu dąbrowskiego. Właściciele lasów u których w ostatnich latach wystąpiły szkody w drzewostanach wyrządzone przez klęski żywiołowe, zainteresowani, uzyskaniem dotacji na pokrycie kosztów odnowy i przebudowy tych drzewostanów mogą skontaktować się, celem uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie, oraz składać wnioski do dnia  2 kwietnia 2014r. w pok. 44 Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, w  godzinach pracy Urzędu (tel. 14 642-24-31 wew. 244).